CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Elon Musk Bitcoin yazısını Twitter Biyografisine Ekledi

Elon Musk Bitcoin, Elon Musk Bitcoin yazısını Twitter Biyografisine Ekledi

Btc ve diğer kripto paralar ile ilişkisi bilinen Elon Musk, bu sefer de Twitter biyografisine “BİTCOİN” yazdı. Tesla CEO’su Elon Musk Bitcoin olacak şekilde değiştirdi. Bir son dakika gelişmesi olan bu haber, kripto dünyasına damga gibi oturdu.

Elon Musk Bitcoin, Elon Musk Bitcoin yazısını Twitter Biyografisine Ekledi
Elon Musk Bitcoin

Hareket, uzun zamandır Bitcoin destekçisi olan Twitter CEO’su Jack Dorsey’e benziyor. Musk’ın bitcoin’den bahsetmesi, 43 milyondan fazla takipçisinin dünyanın en büyük kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebileceği anlamına geliyor.

Böylelikle Bitcoin’de bir yükseliş oluştu. Saatlik mum olarak grafikler tamamen yeşil ışık yaktı. Elon Musk’ın bu yazısından sonra Bitcoin 32k dolar seviyelerinden 35k seviyelerine yükseldi. Balinaların gücünü gösteren Elon Musk sayesinde küçük yatırımcıların da uzun zaman sonra yüzleri gülmeye başladı.

Elon Musk Bitcoin, Elon Musk Bitcoin yazısını Twitter Biyografisine Ekledi
Bitcoin Yükselişi

Bitcoin 2021 yılının başlarındaki ATH’sinden sonra ağır bir şekilde kan kaybetmişti. Zaman zaman yükselişler olsa da böylesine bir yükseliş görülmedi. Elon Musk Bitcoin ile ilişkisini ilan ettikten sonra yükseliş başladı. Önümüzdeki saatlerde ne olacağı herkesin merak konusu. Tüm dikkatler Bitcoin’in üzerine toplandı. Elon Musk’ın Twitter hesabını takip etmek için linke tıklayabilirsiniz.

Daha önceleri de Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında bazı açıklamalar yapmıştı. Linke tıklayarak web sitemizden Elon Musk haberlerini takip edebilirsiniz. Bizi takip ederek son dakika haberlerini öğrenebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Ethereum Ağında Milyonlarca Dolarlık İşlem Ücreti Ödemesi Yapan Borsa Bulundu

Sezer

WLEO – Uniswap’ta 42.000 Dolar’lık Hack Olayı… Bir Ethereum Projesi Olan WLEO Hacklendi..

Kasım ERTAŞ

Güney Kore Kripto Para Birimlerinden Vergi Almaya Başlayacak

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku