Elon Musk Bitcoin yazısını Twitter Biyografisine Ekledi

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Btc ve diğer kripto paralar ile ilişkisi bilinen Elon Musk, bu sefer de Twitter biyografisine “BİTCOİN” yazdı. Tesla CEO’su Elon Musk Bitcoin olacak şekilde değiştirdi. Bir son dakika gelişmesi olan bu haber, kripto dünyasına damga gibi oturdu.

Elon Musk Bitcoin, Elon Musk Bitcoin yazısını Twitter Biyografisine Ekledi
Elon Musk Bitcoin

Hareket, uzun zamandır Bitcoin destekçisi olan Twitter CEO’su Jack Dorsey’e benziyor. Musk’ın bitcoin’den bahsetmesi, 43 milyondan fazla takipçisinin dünyanın en büyük kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebileceği anlamına geliyor.

Böylelikle Bitcoin’de bir yükseliş oluştu. Saatlik mum olarak grafikler tamamen yeşil ışık yaktı. Elon Musk’ın bu yazısından sonra Bitcoin 32k dolar seviyelerinden 35k seviyelerine yükseldi. Balinaların gücünü gösteren Elon Musk sayesinde küçük yatırımcıların da uzun zaman sonra yüzleri gülmeye başladı.

Elon Musk Bitcoin, Elon Musk Bitcoin yazısını Twitter Biyografisine Ekledi
Bitcoin Yükselişi

Bitcoin 2021 yılının başlarındaki ATH’sinden sonra ağır bir şekilde kan kaybetmişti. Zaman zaman yükselişler olsa da böylesine bir yükseliş görülmedi. Elon Musk Bitcoin ile ilişkisini ilan ettikten sonra yükseliş başladı. Önümüzdeki saatlerde ne olacağı herkesin merak konusu. Tüm dikkatler Bitcoin’in üzerine toplandı. Elon Musk’ın Twitter hesabını takip etmek için linke tıklayabilirsiniz.

Daha önceleri de Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında bazı açıklamalar yapmıştı. Linke tıklayarak web sitemizden Elon Musk haberlerini takip edebilirsiniz. Bizi takip ederek son dakika haberlerini öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998