a
coinnet

Ethena AirDrop’u W Token Yükselişi Yeni Zirve Getirdi

coinnet
coinnet

Ethena’nın ENA airdrop’unun ardından topluluk, yeni bir furya ile başladı. Çeşitli merkezi borsa platformlarında ve kripto para piyasa değeri toplayıcılarında listelenen Wormhole’un airdrop W’sine odaklandı. 

W token olarak bilinen yeni kripto para, piyasayı sallıyor. Fiyatın kripto para başına 1,66 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bölgeye ulaşmıştı. Son derece değişken bir gün akışı gördü.

Yeni Airdrop W Token Kripto Piyasasında Dalgalar Yapıyor

W token olarak bilinen Wormhole’un kripto para birimi, dikkate değer piyasa faaliyetinin ardından bu Çarşamba kripto topluluğunda bir odak noktası haline geldi. Token, piyasa iç görülerine göre birim başına 1,66 dolara yükseldi.

Yüselişin ardından 1,25 dolarlık bir seviyeye düştü. Her biri 1,38 dolardan işlem gören W, şu anda en yüksek değerinin %15 altında duruyor ve 2.5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu da onu coingecko.com’da 50. en büyük kripto piyasa değeri olarak sıralıyor.

Şu anda, W tokenlerinin dolaşımı, toplam arzda yaklaşık 10 milyar W’lık bir zemine karşı 1,8 milyardır. Bu kurulum, tamamen seyreltilmiş piyasaya 13,92 milyar dolara yakın bir değere sahiptir.

W Hakkında Bilmeniz Gerekenler

W token, 85.233 cüzdan tarafından tutuluyor. Kilitli varlıklarının önemli bir kısmı dört yıl içinde aşamalı olarak serbest bırakılması planlandı. Sadece son 24 saatte, W’nin küresel işlem hacmi yaklaşık 928,64 milyon dolara ulaştı. Binance, token için önde gelen borsa olarak ortaya çıktı.

W’nin piyasa faaliyeti, aynı zaman diliminde artan ticaret ve oynaklık yaşayan Ethena’nın son ENA airdrop’unu takip ediyor. Çapraz zincir işlemlerinin mimarı Wormhole, Mart ayının başında W’nin ilk dağıtım aşamasının başladığını açıkladı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.