a
coinnet

Ethereum Balinası, Yaklaşık 54 Milyar Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

Shiba Inu bugün yapılan alımla birlikte yatırımcıları kendisine çekti. Ethereum balinasının yaklaşık olarak 54 milyar SHIB satın alması ilginin artmasına yol açtı.

coinnet
coinnet

Balina izleme platformu WhaleStats tarafından derlenen bilgilere göre adı bilinmeyen Ethereum balinası 0,0004 dolardan 54 milyar Shiba Inu satın aldı.

Satın Alma Fiyatı Artırdı

Ethereum balinası tarafından yapılan yüklü alımla birlikte SHIB tarafında da hareketlenme başladı. Shiba Inu son 24 saatte yüzde 7,4 arttı ve 21 milyar dolarlık piyasa değeriyle birlikte 0,000038 USD piyasa fiyatından işlem gördü. Şu anda da yüzde 5’lik bir artış söz konusu oldu.

Bu satın alma Shiba Inu tarafına ilk kez yapılmadı. Daha önce de bu tür bir balinanın biriktirmesi ile kripto para ciddi şekilde değer kazanmış ve ani yükseliş trendi içerisine girmişti.

CoinGape’in bu hafta başlarındaki raporuna göre, Dogecoin’in dahisi, bir ETH Balinasının varlıklarına 4 trilyon SHIB, yani 136 milyon dolar eklemesinden sonra sadece 24 saat içinde yüzde 10’luk olağanüstü bir artış gördü. Üstelik SHIB, 24 saatlik bir süre içinde yüzde 5,7 artışla Ethereum ile birlikte OG kriptosu Bitcoin (Dolar/BTC) karşısında sadece yüzde 6 artışla artış yüzdesini bile geçmeyi başardı. WhaleStats’ın Twitter paylaşımına göre, SHIB ilk 1000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören ve en büyük hodling tokenı olmayı başardı.

Sosyal Medyada Shiba Inu Hakimiyeti

SHIB yalnızca kripto para piyasalarında değil, farklı platformlarda da adından sıkça söz ettiriyor. Bunlardan birisi de sosyal medya devi Twitter’dı. Platformda 72 saat süren Shiba Inu etiketi ile büyük ilgi topladığını gösteren varlık, böylece piyasaların dışında da kendisini gösterme fırsatı buldu.

Ek olarak, en son başarılarının uzun listesine eklenen token, Avustralya’nın en uzun süredir devam eden kripto borsası CoinJar’da da listelendi. Şirket, tokenin yadsınamaz popülaritesi göz önüne alındığında bu ilaveyi “kaçınılmaz” olarak nitelendirdi.

“Geçmişe bakıldığında, bu kaçınılmazdı. SHIB burada – ve ayrıca CoinJar serisine 6 jeton daha ekliyoruz…Bugünden itibaren CoinJar Cüzdanınızı kullanarak Shiba Inu ($SHIB) satın alabilir, satabilir, gönderebilir ve takas edebilirsiniz. CoinJar Card ile SHIB’yi son dakika Noel alışverişi yapmak için bile kullanabilirsiniz, bu da en azından size aile öğle yemeğinde sohbet edecek bir şeyler verir.”

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.