a
coinnet

Ethereum Balinası 28 Milyar SHIB Coin Daha Aldı

Shiba Inu tarafında son dönemlerde yine balinalar gezinmeye başladılar. Geçtiğimiz günlerde yine bir balinanın yüklü miktarda alım yapması kripto parayı hareketlendirmişti.

coinnet
coinnet

Balina takip platformlarından Whale Stats tarafından paylaşılan bilgiye göre Ethereum Balinaları da SHIB satın almaya başladı.

1,1 Milyon Dolarlık SHIB Satın Alındı

Whale Stats tarafından paylaşılan bilgide, Ethereum Balinası olan Gimli isimli bir yatırımcı 28 milyar SHIB satın aldı. Bu yapılan alım ile birlikte 1,1 milyon dolarlık yatırım yapıldı. Son zamanlardaki Shiba Inu fiyatındaki düşüşe rağmen, balinalar veya büyük kuruluşlar daha fazla SHIB tokeni biriktirme fırsatını kullanıyor.

Kripto para yatırım dünyasında ünlü bir balina olan Gimli, Ethereum Balinası olması ile de tanınıyor. Gimli 30 Kasım’da 1 milyon dolarlık 24,8 milyar SHIB satın aldığını açıkladı. Genel olarak, ünlü “Gimli” balinası şu anda 52,9 milyon dolar değerinde 1,2 trilyon Shiba Inu madeni paraya sahip.

Kraken Borsasında SHIB Ticareti Başladı

Kripto para borsası Kraken, uzun zaman önce aldığı kararı hafta içerisinde uygulamaya başladı. Shiba Inu bu moralle birlikte yükselişe geçti. Bu süreçte yüzde 40’lık yükseliş trendine girdi. Robinhood’da da bu varlığın listelenmesi için dünyaca ünlü dilekçe yazma sitesi Change.org’da başlık açıldı. Bu başlığa 542 bin imza geldi ve daha fazla imza gelmeye de devam ediyor. Beklentiler gelecek günlerde de Robinhood’da da Shiba Inu’nun yayınlanması söz konusu olabilir.

Shiba Inu, Coingecko verilerine göre şu sıralarda 0,00004431 olarak değerlendiriliyor. Son 24 saatlik yüzde 4,7’lik arttı. Bir haftalık grafiklerde ise yüzde 4,6’lık artış söz konusu.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.