a

Altcoin Fiyat Analizi: Avalanche, Polygon, Cosmos

Bitcoin her ne kadar 47 bin dolar üzerinde hakimiyet kursa da yaşanan gelişmeler 44 bin dolara kadar gerilemesine neden oldu. Altcoin fiyat analizi de bu nedenle yeniden yapılmak durumunda kaldı.

coinnet
coinnet

Altcoin fiyat analizinde Avalanche, Polygon ve Cosmos son dönemin dikkat çeken varlıkları arasında yer alıyor.

Avalanche (AVAX)

Altcoin fiyat analizi sırasında dikkat çeken ilk kripto varlık Avalanche oldu. 82.25 dolardan 101.98 dolara yapılan hareket ile kendisinden söz ettiren varlık, 89 dolar seviyelerine geri çekilme yaşadı. Yüzde 61,8’lik geri çekilme ve 91,6 dolarlık destek seviyesini son günlerde sürekli olarak test eti. Aynı zamanda, 98-102 dolarlık alan fiyata sert bir direnç gösterdi.

Saatlik grafikte RSI nötr 50’nin üzerindeydi ve yükseliş momentumu mevcuttu. CMF de satın alma baskısını göstermek için +0.05’in üzerindeydi. Bu nedenle, bir satın alma fırsatı olmasa da, AVAX’ın bir kez daha 100 doları kırmaya çalışması mümkündü.

Polygon (MATIC)

Polygon’un MATIC’i altcoin fiyat analizi sırasında önem verilen bir diğer varlık olarak sunuluyor. 1,57 dolardan 1,74 dolara çıkan varlık, bu aralığın ortasında 1,655 dolarda tutunmaya çalışıyor.  MATIC yatay direnç seviyesi ile 1,74 dolarda kesişen yüksek aralıklara doğru ilerliyordu. Dolayısıyla, bu muhtemelen bir satış fırsatıydı. Önümüzdeki günlerde orta veya düşük seviyelere doğru bir geri dönüş olabilir. Bununla birlikte, RSI ve OBV, daha fazla yükselişin göstergesi olarak yükseliş momentumu ve istikrarlı talep gösterdi.

İlgili Haber: Bitcoin Fiyatı Düşecek mi? Altcoinler Ne Durumda?

Cosmos (ATOM)

Cosmos’un ATOM’u ise 31 dolarlık güçlü arz bölgesini oluşturdu. 29,81 dolarlık alan kısa vadeli yatırımcılar tarafından tercih edilebilir. Bu bölge birkaç gün önce tedarik için çevrildi, ancak ATOM bir kez daha bu seviyeyi geçti.

Bu nedenle, önümüzdeki saatlerde 31 dolar direncini kırmak için başka bir girişim görülebilir. Müthiş Osilatör, ATOM’un 27.7 dolardan yukarı yönlü hareketini izleyen yükselişi yansıtmak için sıfır çizgisinin üzerindeydi. CVD ayrıca satın alma baskısının arttığını gösterdi.

Altcoin fiyat analizi bu üç kripto varlık son dönemlerin en popüler dijital paraları arasında yer aldı. Önümüzdeki önemlerde yine analistler tarafından takip edilecekler.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.