a
coinnet

Fiyat Görünümünü Değiştirebilecek Shiba Inu Manevrası Geldi!

coinnet
coinnet

Shiba Inu (SHIB) protokolü fiyatını 0,01 $ gibi yüksek bir seviyeye çıkarma yönündeki uzun vadeli hedefine ulaşmaya yardımcı olmak için yepyeni bir dizi temel baskı yapıyor. Bu yazının yazıldığı sırada, Shiba Inu son 24 saat içinde %0,95’lik bariz bir marjinal kazançtan sonra 0,000007369 $ fiyattan el değiştirdiği düşünüldüğünde, bu hedef çok ama çok uzak bir ihtimal.

Shiba Inu (SHIB) birkaç yıl önceki başlangıcından bu yana önemli bir marjla büyüyen ilgi çekici bir meme parasıdır. Büyüme kilometre taşlarının her biri yıllar içinde fiyatın yeniden canlanmasına benzersiz bir destek sağlarken, son derece hevesli SHIB ordusu tarafından işaretlenen ekosistem büyümesi, en büyük destekçilerinden biri olmaya devam ediyor.

Son zamanlarda SHIB Elon Musk tarafından yaratılan hype’a tamamen bağımlı olmaktan uzaklaştı. Ayrıca en yeni Ethereum Katman-2 (L2) ölçeklendirme çözümlerinden biri olan Shibarium ‘u piyasaya sürerek odağını yardımcı programı teşvik eden bir protokol olmaya kaydırdı.

Shibarium yutturmacası, Shiba Inu ekosisteminin geçerliliğini sürdürmeye yardımcı olmak amacıyla SHIB ordusu tarafından beslenen doğal iyimserliğin yerini alıyor.

Shiba Inu (SIHB) Fiyat Artışının Temel Dayanağı

Mevcut dolaşımdaki arzla 0,01 $ fiyat hedefine ulaşmanın imkansız olduğunu gören Shibarium çekirdek geliştiricileri, topluluk oylamasıyla önceden belirleneceği üzere, yıllık olarak belirli sayıda tokenın dolaşımdan çıkarılacağı bir yakma portalı oluşturmaya kararlıdır. Konuşmalar henüz yeni olsa da, Shiba Inu (SHIB) uzun vadeli fiyat beklentileri özellikle bu önemli dönüm noktasının başarısına dayanıyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.