CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Galaxy Digital, BTC Madenciliğine Destek Verecek

galaxy digital, Galaxy Digital, BTC Madenciliğine Destek Verecek

Michael Novogratz’ın başında bulunduğu Galaxy Digital, Bitcoin Madenciliğine destek vermeye hazırlanıyor.

Yeni BTC madencilik kuruluşu, kripto madencilerine uzmanlık ve finansal hizmetler sunmaya odaklanacak. Ayrıca, Bitcoin madenciliği için kendi projesini de başlatacak.

Mike Novogratz’ın şirketi Bitcoin madenciliği sektörüne önemli bir katkı yapmaya hazırlanıyor. Galaxy Digital Mining, yatırım şirketinin yeni bir parçası olacak. Yaklaşmakta olan projenin madencilere finansal hizmetler sağlamayı amaçlayan yeni bir iş organı kurmaya odaklanacağı bildiriliyor.

Galaxy Digital, Madencileri Destekleyecek

Resmi basın açıklamasına göre, Galaxy Digital madencilik projesi 2021 yılında başlatılacak. Yeni şirket, Bitcoin madencilerine kapsamlı bir finansal hizmet ve ürün paketi sunmak için mevcut iş kollarıyla bağlantı kuracak.

Yeni iş birimi, BTC madencilerine madencilik ortamının gereklilikleri ile birlikte ticaret ve risk yönetimi, yatırım, borç verme ve Kurumsal Danışmanlık konularında bir uzmanlık paketi sağlayacaktır.

Fidelity Investments’ın eski Bitcoin madenciliği Direktörü Lara Fabiano, Galaxy Digital’in Madencilik ekibine lider bir figür olarak girecek. Geleneksel olmayan seküritizasyon, reel varlık finansmanı, yapılandırılmış ürünler, yatırım bankacılığı ve stratejik danışmanlık konularında uzman bir ekibe katılacak.

Bir BTC Madenciliği Geleceği İnşa Etmek

Bu arada, Galaxy Digital Mining de Bitcoin’i özel olarak üretecek. Yeni BTC madencilik operasyonunu kurduktan sonra, makinelerini ve cihazlarını Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir üçüncü taraf veri merkezinde barındıracak.

Bitcoin madenciliği, Bitcoin ağının temelidir. Kendimizi madencilikle, madencilerin finansal ihtiyaçlarını derinlemesine anlayabilir ve çözebilir, aynı zamanda endüstrinin gücünü ve dolayısıyla Bitcoin ağının gücünü artırabiliriz.

Lara Fabiano

Galaxy Digital’in Mining eş başkanı da şunları söyledi:

İleriye dönük olarak, madencilik proje finansmanı, ekipman finansmanı, dijital varlık destekli finansmanın yanı sıra, Galaxy Digital Trading’in endüstri lideri yeteneklerini kullanan maden operatörleri ve yatırımcılar için işletme sermayesi optimizasyonu ve riskten korunma çözümlerinde büyük fırsatlar görüyoruz.

Novogratz, yıl sonu BTC mitinginin yüksek net değerli bireyler ve daha doğrusu hedge fonları ve gerçek kurumlar tarafından yönlendirildiğini belirtti. Ayrıca, bu büyük oyuncuların katılımının, artan düzenlemenin yanı sıra, volatilitenin bir kısmını hafifletmesi gerektiğini düşünme eğiliminde olduğunu söyledi.

Kaynak: Crypto Potato

Benzer Yazılar

Litecoin 21% oranında düştü

Doğan Şahin

HSBC, Bitcoin’i Veto Ediyor

Yavuz Cem AKYOL

Kraken Kripto Para Borsasına Sert Uyarı!

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku