CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Gate.io, “Gate Union” Programını Kripto Severlere Duyuruyor!

Gate.io Gate Union, Gate.io, “Gate Union” Programını Kripto Severlere Duyuruyor!
Gate.io Gate Union, Gate.io, “Gate Union” Programını Kripto Severlere Duyuruyor!

Kripto dünyasını yakından takip edenler, programa katılarak, küresel topluluğun büyümesine katkıda bulunmak için teşvik programı Gate.io Gate Union ‘a katılabilir.

Programa katılan katılımcılar çabaları sonucunda cömert bir ödül ile ödüllendirilecekler.

Programa katılmak için hangi adımları takip etmeliyim?

Bu formu doldurarak Gate.io birliğine şimdi katılabilirsiniz.

Gate.io küresel çapta kripto dünyasını takip eden meraklıları kendi bünyesinde teşvik ederek büyük bir kripto topluluğu yaratmayı planlıyor. Ayrıca çabaların karşılığı olarak geri dönüşte sağlanacak.

Kimleri Arıyoruz ?

Tüm kripto meraklıları memnuniyet ile karşılanıyor! Sosyal medya fenomenleri, blog yazarları, sohbet sahipleri vb. gibi, başkalarını kripto dünyasıyla etkileşime girme konusunda etkileme yeteneğine sahip kişiler için tamamen açık bir alan.

Gate.io Gate Union, Gate.io, “Gate Union” Programını Kripto Severlere Duyuruyor!


Programa katılarak neler elde edebilirsiniz?

Öncelikli olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz! Tüm ticaret ücretlerinin% 40’ını referanslarınızdan alacaksınız.  

Dikkat: Komisyon size  haftalık veya aylık olarak değil otomatik olarak teslim edilecektir. Tüm ayrıntıları buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Topluluğunuz için özel avantajlar da mevcut olacak. Gate.io, topluluk üyeleriniz için airdrop, puan ve diğer aktiviteler de sunar. Kendinizi pazarlamanız için bir bütçe de sağlanıyor!

Gate.io Gate Union, Gate.io, “Gate Union” Programını Kripto Severlere Duyuruyor!


Programa katılmanın diğer avantajları neler?

Her “Gate union” üyesi, Gate.io tarafından verilen resmi bir sertifika alacaktır. Top “Gate union”üyesi, aylık veya yıllık olarak özel bir pazarlama bütçesine sahip olacak.

İlk 3 Gate union üyesi, Gate.io’nun resmi sosyal medyasında tanınacak.Bu formu doldurarak Gate.io birliğine hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.


Gate.io “Gate Union” Kurallar Nedir?

Katılımcılar, Gate.io şartlarını uymalı ve kabul etmelidir. Yinelenen hesapların kullanılması ve diğer etik olmayan davranışlar kesinlikle yasaktır. Gate.io markasının itibarını zedeleyebilecek her türlü içerik veya eylem kesinlikle yasaklanmaktadır.

Yukarıdaki iki noktanın ihlali, Gate.io Union üyeliğinizin derhal iptal edilmesine yol açacaktır. Gate.io, programın nihai açıklamasıyla ilgili tüm hakları saklı tutar.

Gate.io, bütünlüğü, şeffaflığı ve adaleti çok yüksek bir standartta tutan bir borsadır. Sıfır listeleme ücreti almaktadır ve sadece kaliteli ve gelecek vaat eden projeleri ile çalışmalar yürütür. Borsamız yalnızca %100 gerçek işlem hacminden oluşur. Yolculuğumuzda aramız da bulunacak herkese Gate.io teşekkürler sunar. Kullanıcılarımızı destekleri dolayısıyla ödüllendirmek için her zaman iyileştirmeler ve yenilikler için çalışmalar yürütülecektir.


Gate.io Ekibi

Elon Musk Dogecoin Dedi, Fiyat Yüzde 35 Arttı.

Çin, Hong Kong İle İlk Sınır Ötesi Dijital Yuan Denemesini Tamamladı

Benzer Yazılar

Hız Kesmeyen Bir Yükseliş Örneği: Cocos-BCX!

Hilal DERİN

TosDis Easystake – Kod Yazmadan Stake Yapmaya Başlayın

Buğra ÇAĞLAR

SINOVATE Haftalık Güncelleme 29/03/2021 – 05/04/2021

Buğra ÇAĞLAR

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku