Graphene Geliştirme Güncellemesi(06/09/2021)

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Öncelikli olarak dünyanın en gelişmiş ve ölçeklenebilir blockchain’i olan Graphene’i detaylı bir şekilde tanımak için buraya tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere yaklaşık bir kaç ay önce projenin geliştirici ekibi, Phore kullanıcılarının BSC’deki sahiplerine airdrop ile kazanılmak üzere Grafen tokenlarını kullanmalarını sağlayacak bir yol üzerinde sıkıca çalışıyordu. Haziran ayının ilk haftasıyla beraber beklentiler fazlasıyla karşılanacak. Yazının devamında Graphene Geliştirme Güncellemesi ‘ni ve detaylarını bulabilirsiniz.

Graphene Geliştirme Güncellemesi, Graphene Geliştirme Güncellemesi(06/09/2021)
Graphene Geliştirme Güncellemesi

Akıllı Sözleşmelerin %100 Tamamlandı

Kullanıcıların farklı bir blok zinciri üzerinde farklı bir tokenı kullanmaları kesinlikle kolay değildir. Aynı zamanda bu işlemler bir Akıllı Kontrat üzerinden, tek bir tıklamayla sağlanacak kadar basit değildir. İşlemlerin en kolay seviyeye indirgenmesi için Akıllı Kontratlar çok zor adımlardan sadece ilkidir.

Merkezsiz Uygulamaların Arka yüzü %100 Tamamlandı

Kullanıcılar için Grafen tokenlarının talep etmenin güvenli bir yolunun bulunması çok önemlidir. Proje bu konudaki başarısından son derece mutludur.

Ön yüz ve Arayüz Tasarımları %100 Hazır Halde

Her projenin altyapısının sağlam olması gerektiği kadar önyüzünün de şık olması gerekmektedir!

Phore dünyanın her yerinden takipçiye sahiptir. Bu nedenle tasarımlar kullanıcıların en az okuma ve basit bir arayüz etrafında işlem yapacağı şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar Graphene’i kendileri kullanamıyorsa, Graphene’i merkezi olmayan bir şekilde dağıtmak mümkün değildir.

Phore Core Cüzdan Değişiklikleri Devam Ediyor! %90’nı Tamamlandı

Grafen tokenlerini kullanmak isteyen kullanıcıların hem cüzdan hem de dApp(Merkezsiz Uygulama) ile etkileşime girmesi gerekecek.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere proje küresel bir tabanda kullanıcılara sahiptir. Bu nedenle kullanıcıların teknolojiyi kullanırken farklı yeterlilik seviyelerine sahip oldukları göz önüne alındığında, cüzdanın kullanıcılara Grafen tokenlarını kullanmak için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlaması için basit bir yol olduğundan emin olunması gerekiyor.

Phore Core Cüzdanına yapılan son değişikler tamamlandı, ancak daha geniş bir seviyeye hitap etmesi adına kapsamlı bir şekilde test edilmesi gerekiyor.

Akıllı Sözleşmelerin Denetimi %90 Tamamlandı

Phore ve Graphe ekiplerinin ilk önceliği kullanıcıların fonlarını koruyabilmesidir. Geçtiğimiz dönemlerde kötü inşa edilmiş bir çok Akıllı Sözleşme saldıraya uğramıştır ve geriye dönülemez vakalar yaşanmıştır. Bu nedenle yüksek kalite gelişme standartlarına uyulması adına, geliştirmelerin üzerinde testler detaylı şekilde uygulanmaktadır. Malesef, proje için yapılan testler henüz yeterli sonuçları vermemiştir.

Proje ve kullanıcıların fonlarının geleceğinin mutlak garanti altında olmasını sağlamak için, önemli bir maliyetle bir dış denetimci işe alınmıştır. Son gözlemler ve denetimlerle beraber yakın bir zamanda son aşamaların tamamlanması beklenmektedir.

Testlerin ve denetimlerin sorunsuz ilerlemesinden sonra, 3 hafta içerisinde BSC üzerinde Grafene’i görebiliriz.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998