a

Graphene Snapshot 5&6, Geç Kalmadan Siz de Katılın!

Anlık fotoğraflar 5 ve 6, 20 Haziran 2021- 20 Ağustos 2021 tarihleri arasındaki iki aylık süre içerisinde alınacaktır. Graphene Snapshot (anlık fotoğraf) 5&6 için detaylar ise aşağıdaki gibidir.

  • 20 Haziran 2021 – 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında alınacaktır.
  • Bu süre tamamlandığında iki tarih ve saati seçmek için rastgele bir üretici kullanılacaktır.
  • Her tarih ve saat kombinasyonu Phore Blockchan’de aranacaktır.
  • Bu rastgele oluşturulmuş olan her bir tarih ve saate karşılık gelen/en yakın olan blok, bakiyelerin ve blokların anlık görüntüsünün alınacağı blok olarak seçilecektir.
  • En eski bloğun anlık görüntüsü Snapshot 5’e karşılık gelmektedir. En yenisi ise Snapshot 6’yı temsil eder.
  • Rastgele oluşturulmuş olan tarih ve saatleri seçme süreci Phore ve Graphene topluluklarına canlı bir şekilde aktarılacaktır.
  • Canlı yayın tarihi ise 21 Ağustos 2021 olarak belirlenmiştir.

Neden Bu Snapshot Etkinliğe Katılmalıyım?

Kripto para birimlerinin fiyatları değişkenliğe oldukça müsaittir. Herhangi bir airdrop duyurulduğunda volatilite daha da artar. Piyasa koşullarında büyük balık küçük balığı her zaman yutar. Bu fiyat oynaklığı kar elde etmek isteyen büyük kişiler için olumlu bir durumdur. Fakat küçük yatırımcılara bu durum zarar vermektedir. Üstelik fiyat oynaklığının proje ile hiçbir ilgisi yoktur. Aksine projeye de belli başlı zararları dokunmaktadır.

Phore ve geçmişte airdrop düzenleyen diğer projelere baktığımızda Snapshot duyurusu anlık olarak fiyat artışına yol açmaktadır. Snapshot alındıktan sonra ise tekrar fiyat düşmeye başlar. Bu durum kripto para piyasası için oldukça doğal karşılanmaktadır. Fiyat artışları herhangi bir trader’ın kar elde etmesi için imkan verir.

Snapshot 5&6 için de yukarıda bahsedilen durum gerçekleşirse Phore fiyatındaki oynaklık, Graphene ‘in kendi başına tutarlılığı yakalayamamış olmasına neden olacaktır. Binance Smart Chain’de canlı yayındayken ortaya çıkacak olan bu manipülasyon daha merkezi bir Graphene ortaya çıkartabilir.

Snapshot bitene kadar Phore ve Graphene fiyatları belirli bir oranda bağlantılı olsa da geliştirme ekibi bu durum için oldukça adil bir ortam yaratmayı başardı. Özellikle bu etkinlik ile birlikte Graphene’in kendisini bulabilmesi ve kendi içerisinde daha istikrarlı bir şekilde büyüyebilmesi için tüm koşullar sağlandı.

Yukarıda bahsedilenler daha önce Graphene’e bir manipülasyon girişimi olduğunu ima etmemektedir. Bu durum yalnızca herhangi bir manipülasyon girişiminin önünü kesmek ve Graphene için en iyi koşulları sağlamak ile ilgilidir.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.