a
NFT

Halkbank Girişimciler İçin Öncü Metaverse Programını Tanıttı!

coinnet
coinnet

2021 yılında kripto piyasasındaki yükselişin gölgesinde metaverse sektörü dikkat çeken alanlardan biri haline geldi. Meta kurucusu olan Mark Zuckerberg’in liderlik ettiği projenin ve Facebook’un ismini Meta olarak değiştirmesinin ardından, sektörde önemli bir dönemeç yaşandı. Halkbank 28 Kasım’da bu dinamik sektördeki gelişmelere dikkat çekerek “Metaverse ‘de Güzel Bir Hayat” adlı programı resmi web sitesinde duyurdu.

Girişimcilerin işlerini geliştirmelerine yönelik olarak başlayan program, turizm sektörü ile ilgili konularla başlayacak ve her ay farklı aydınlatıcı konuları ele alacak. Program doğrultusunda sektörde öne çıkan akademisyenler, profesyoneller ve etkili isimler metaverse ortamında katılımcılarla düzenlenen etkinliklerde düşüncelerini paylaşacaklar.

Programın ilk oturumu Dr. Sinan İbiş ‘in moderatörlüğü eşliğinde 30 Kasım ‘da saat 20:30’da Halkbank Metaverse Etkinlik Merkezi’nde gerçekleşecek. İlk oturumun odak noktası “Turizmde Sırlar ve Bakım Ekonomisi” olarak belirlendi ve sektörün önde gelen isimleri programa katılacak.

Bu metaverse programına dahil olmak isteyen herkes Halkbank’ın resmi web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak katılım sağlayabilir. Adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi belirtip başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca hangi aya katılmak istediğinizi belirtmeniz de yeterli olacaktır.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.