a

Iagon Ev Sahipliğinde Equinix Metal Etkinliği!

Iagon, merkezi olmayan depolama alanı için bu düzeyde belki de türünün ilk örneği olan önemli bir panel etkinliğine katılacağını duyurmaktan gurur duyuyor!

Iagon, merkezi olmayan depolama alanı için bu düzeyde belki de türünün ilk örneği olan önemli bir panel etkinliğine katılacağını duyurmaktan gurur duyuyor!

“Dağıtılmış Depolama – Ucuz Bitlerden Daha Fazlası!” 15 Eylül Çarşamba günü saat 10:50’de (EST) canlı yayınlanacak. Etkinlik tarihine yakın bir zamanda sosyal medya ve Telegram kanalımız üzerinden etkinliğin linkini paylaşacağız.

Depolamanın ezber bozanları, Protocol Labs, Wasabi, Filebase ve Iagon, merkezi olmayan depolama endüstrisini temsil ediyor. Iagon, etkinliğe Equinix ile işbirliği içinde ev sahipliği yapacak. Bu şirketleri temsil edecek kişi, FileCoin ile birlikte çalışan bir şirket olan Protocol Labs’tan Stefaan Vervaet olacak. Wasabi, Ürünlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jim Donovan, Filebase, Kurucu Ortak ve CEO Josh Noble tarafından temsil edilecek. Iagon için dijital sahnede, kurucu ortak Dr. Rohit Gupta olacak. Etkinliğin moderatörlüğünü Iagon İletişim Sorumlusu David Garner yapacak.

“Bu etkinlik için heyecanlıyız, çünkü bize sektördeki diğer üreticilerle birlikte verilerin mülkiyeti hakkında konuşma ve tartışma fırsatı verecek.” – Dr Navjit Dhaliwal

Etkinlik, dünyanın dört bir yanındaki 60’tan fazla pazara yayılmış 220’den fazla veri merkezi ile Kaliforniya merkezli küresel bir şirket ve dünyanın en büyük dijital altyapı şirketlerinden biri olan Equinix’in bir parçası olan Equinix Metal tarafından gerçekleştiriliyor. Equinix Metal, Equinix’in yalın metal servis sağlayıcı parçasıdır. Metal, bulut üzerinde yazılım hızında otomatikleştirilmiş fiziksel altyapı sağlanması anlamına geliyor.

Equinix & Iagon, bu etkinliği, merkezi olmayan depolamanın olağanüstü büyümesini ve dijital dünyanın nasıl hayati bir parçası olabileceğini göstermek için hazırlıyor.

Lütfen topluluğa katılın ve Iagon’un tadını çıkarın.

Equinix Metals web sitesi aracılığıyla etkinliğe ulaşabilirsiniz.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi Twitter ve Instagram’dan takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.