CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kripto Para Piyasası Bir Türk Holding ile Parlıyor

Kripto Para Piyasası, Kripto Para Piyasası Bir Türk Holding ile Parlıyor

Genellikle Avrupa ülkelerinin, Amerika’nın veya Çin’in adını daha sık duyduğumuz kripto para piyasası bu sefer de Türk Holding ile şenlendi. Yabancı haber sitelerine de konu olan Işıklar Holding, kripto paraları kurumsal ölçüde benimsemeye hazır gözüküyor.

Bir Türk devi olan Işıklar Holding, ISIKC tokenleri için ikincil bir halka arz başlattı. Türk şirket, toplanan kripto paraların bir kısmını eğitim ve sağlık alanında bağışlayacağını açıkladı. ISIKC token, devam eden token satışında mevcut piyasa fiyatının yarısı olan 0,4 dolardan işlem görmektedir.

Kriptoda kurumsal ölçüde benimseme oranı artış gösteriyor

Kripto para piyasası içerisinde balinalar ve küçük yatırımcılar bulunuyor. Fakat son dönemlerde kurumsal şirketlerin de ilgilerinin kriptolara kaydığını söyleyebiliriz. Bu, hem yatırımcılar hem de kripto para birimleri için oldukça önemli. Tesla şirketi Elon Musk önderliğinde, Bitcoin’e yaklaşık 1,5 milyar dolar yatırım yaptıktan sonra, birçok şirket buraya yöneldi. Yarışın gerisinde kalmadan Türk şirket olan Işıklar Holding de kendince kripto paraları resmi olarak benimsemeye başladı.

Türk şirket, geçtiğimiz ISIKC token içeren evrensel bir blockchain programı başladı. Holdingin kripto dünyasına girişi için önemli bir adım olarak görülebilir. Oluşturulan bu platform kısa süre önce token satışı için ikinci turu başlattı.

Şu anda 0,70 ile 0,80 dolar arasında işlem görmektedir. Şirketin devam eden satışlarında 0,40 dolarlık indirimli bir fiyatla satılıyor. Satılacak 10 milyon ISIKC token ile sınırlı bir arza sahip. Açılış bundan 10 gün sonra kapanacak.

Işıklar Holding, kripto benimseme konusunda daha fazla platformla ortaklık kuracak

ISIKC, web sitesinden bitcoin, Visa veya MasterCard kredi kartları kullanılarak satın alınabilir. Mastercard’ın kripto para ödemelerine kapı açtığı haberini okumak için linke tıklayabilirsiniz.

İkinci tur tamamlandıktan sonra, ISIKC bir ay boyunca kilitlenecek. Sürenin dolmasının ardından ISIKC sahiplerine dağıtılacaktır.

İlk lansmanında 0,2 dolara satılan ISIKC bugün %400 oranında değer kazandı. Ayrıca şirket var olan müşterilerinin ISIKC kazanabileceğini söyledi. Ayrıca, ISIKC sahiplerinin şirket tarafından üretilen ürünlerde indirim hakkı olabileceğini duyurdu.

Işıklar Holding, yakın vadede daha fazla platformla anlaşma yapmayı planlıyor. ISIKC’nin geliştirilmesini hızlandırmak için yeni özellikler ekleme üzerinde çalıştıklarını da bildirdi. 

Işıklar Holding, token satışından elde edilen fonların bir kısmını Turgut Işık Eğitim ve Sağlık Vakfı’na bağışlayacağını bildirdi. Türk bir şirketin bu şekilde adım atmasından hepimiz gurur duyduk. Coin Net ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

Kaynak: cryptopolitan

Benzer Yazılar

Açık Kaynaklı Bu Uygulama, Kayıp Bitcoin Erişimi için Umut Oldu

Doğan Şahin

Binance Türk Lirası (TRY) Yatırma İşlemlerini Durdurdu.

Doğan Şahin

WESTERN UNION İLE RIPPLE ORTAKLIĞI GERÇEKLEŞECEK Mİ?

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku