a
NFT

Kripto Verilerine Göre Balinalar 9 Gündür Ethereum (ETH) Satın Alıyor!

coinnet
coinnet

Kripto para analistleri Ethereum (ETH) balinalarının önemli miktarda token biriktirdiğini belirledi. Bu balinaların 2023’ün başlarından itibaren dokuz gün üst üste istikrarlı bir şekilde Ethereum biriktirme eğiliminde oldukları gözlemlendi.

Ethereum Biriktiren Balinalar

Bu durum analistlere göre artan alım baskısının ETH fiyatlarının yükselmesi için güçlü bir sinyal olabilir. Ağ büyümesinin hızlanmasıyla birlikte, Ethereum ‘daki büyük balina adreslerinin bir yıl öncesine göre kontrol ettikleri ETH miktarının %30 arttığı verilere dayanılarak belirlendi.

Santiment’e göre ilk 200 Ethereum cüzdanı, şu anda toplamda 62,76 milyon ETH içererek 132,1 milyar $ değerindedir. Bu rakam Kasım 2022’de 48,2 milyondu. Bu cüzdanlar 21 Kasım 2022’den bu yana %30,3 oranında ek coin biriktirmiş durumda ve şu anda Ethereum ‘un dolaşımdaki arzının %52’sini kontrol etmektedir.

Ayrıca, 21 Kasım’dan bu yana 94.700 yeni ETH cüzdanı oluşturuldu. Dolayısıyla bu da 1 Temmuz’dan bu yana en yüksek sayıdır.

Son 24 saat içinde ETH %1,22’lik bir düşüşle bu yazının yazıldığı sırada 2.080 $ seviyesine geriledi. Boğalar, 24 Kasım’da ETH fiyatını 2.134 dolara kadar yükseltmişti. Eğer bu seviye aşılırsa Ethereum ‘un 2.200 dolara doğru bir yükseliş gösterme olasılığı bulunmaktadır.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.