a

lagon ile Genius Yield Arasında Ortaklık Kuruldu!

DeFi Ekosisteminde akıllı çözümlerin benimsenmesi adına lagon ile Genius Yield arasındaki karşılıklı büyük işbirliği kuruldu.

Iagon ekibi olarak, yield farming ve optimizasyonları demokratikleştiren bir platform olan Genius Yield ile karşılıklı fayda sağlayacak işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyarız. IOG (diğer adıyla IOHK) eğitim direktörü Dr. Lars Brünjes’in de aralarında bulunduğu endüstri liderleri tarafından yapılan titiz araştırmaların bir ürünüdür.

Genius Yield, hepsi bir arada olan bir çözüm geliştiriyor. Amaç? Sezgisel, sorunsuz ve güvenli bir akıllı likidite yönetim aracı sayesinde, günlük yatırımcıların gelişmiş algoritmik ticaret stratejilerinden ve getiri optimizasyonundan faydalanmasına yardımcı olmaktır. Cardano üzerine inşa edilen Genius Yield, diğer akıllı sözleşme blok zincirlerinde benzeri olmayan dönüştürücü işlevler sunmak için hakemli araştırmalara dayalı ısmarlama tasarımıyla 3. nesil blok zincirinden tam olarak yararlanır.

“Sektörlerimizde ortaklar ve öncü liderler olarak Genius Yield ile birlikte DeFi dünyası için Ortak Depolama Ekonomisi Ekosistemimizin ve çözümlerimizin kullanımını artırmada verimli işbirliğini dört gözle bekliyoruz.”

~ Dr. Navjit Dhaliwal, Iagon CEO’su

“Henry Ford’un bir keresinde dediği gibi: ‘Bir araya gelmek bir başlangıçtır; bir arada durmak ilerlemedir; birlikte çalışmak ise bir başarıdır.’ Iagon ekibindeki arkadaşlarımızla ortaklık kurarak, kullanıcılarımız için Cardano’da harika çözümler oluşturmaya çalışıyoruz.”

~ Dr. Sothy Kol-Men, Genius Yield’in Kurucu Ortağı


Ortaklık

Ekiplerimiz, Iagon’un Genius Yield platformu için merkezi olmayan depolama çözümünün gelecekte kullanımı ve Iagon’un kilitli kaynak sağlayıcı ödülleri için Genius Yield’in benzeri görülmemiş getiri optimizasyon potansiyeli aracılığıyla işbirliğinin olanaklarını ve faydalarını keşfetmeyi planlıyor.

Iagon’un token yardımcı programı hakkındaki yazılan son blogunda daha ayrıntılı olarak özetlendiği gibi, merkeziyetsiz depolama ağının kaynak sağlayıcıları, taahhüt süresinin sonunda kilidi açılan ödüller kazanır; ancak taahhüt süresi boyunca, kaynak sağlayıcılar ödüllerini Genius Yield’e likidite olarak sağlayarak getirilerini maksimize etme seçeneğine sahiptir.

Bu şekilde, kaynak sağlayıcıları, kaynaklarını taahhüt ettikleri için temel ödüllere ek olarak, sürekli artan ödülleri üzerindeki yield farming bileşik etkisinden yararlanabilirler.

Ek olarak, kaynak sağlayıcılar tarafından tutulan Iagon’un işlevsel NFT’leri, kullanıcının ağ itibarının zincir üzerinde bir temsili olarak hizmet eder; işbirlikçi çalışma yoluyla kullanıcıya Iagon ekosisteminin ötesinde fayda sağlayabilecektir. Genius Yield ile yapılan ortaklık aynı zamanda Iagon ve Genius Yield platformunda hibrit tesislere sahip olacak NFT’lerin keşfedilmesini de öngörüyor.

Ayrıca ekosistemi ve işbirliğimizi desteklemek için bir token takası da yapıyoruz.

Çalışmalarımıza başlamak için çok heyecanlıyız ve detayları yakında sizinle paylaşacağımızın garantisini verebiliriz. Güncellemeler için takipte kalın.

Daha fazla bilgi ve Lagoon’da neler olup bittiğini görmek için lütfen aşağıdaki sosyal medya bağlantılarından bizi takip edin veya IAGOON Web Sitesini ziyaret edin!


Genius Yield Hakkında

Genius Yield, Cardano’nun yapay zeka destekli likidite yönetimi protokolüyle birleştirilmiş ilk konsantre Likidite DEX’idir. Diğer AMM protokolleriyle karşılaştırıldığında Genius Yield, Uniswap 3 ile aynı ilkeyi kullanarak artırılmış sermaye verimliliği, likidite sağlayıcılarına ince ayarlı kontrol ve daha esnek bir ücret yapısı sağlar.

Website | Twitter | Medium | Discord | Telegram


Iagon hakkında

Iagon, Tüm kesimin paylaşılan kaynaklardan yararlanabileceği bir depolama ve işleme platformu geliştirerek bulutta devrim yaratmayı hedeflemektedir. Tüm Değer önerileri, cihaz sahiplerinin tamamen merkeziyetsiz bir veri bulutu ve süper bilgisayar oluşturmak adına depolama ve işleme güç şebekelerine katılmasına izin vererek blok zinciri teknolojisinin potansiyeline çevirmektedir.

Website | Twitter | Telegram | Blog | CoinGecko | CoinMarketCap

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.