Lendefi Güncellemeleri: 19 Mayıs 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Merkezi olmayan finans ekosistemleri her geçen yıl bünyesine yeni projeler ekleyerek büyümeye devam ediyor. Merkezsiz Finanslar, modern dünya finansal hizmetlerine yeni çözümler sağlamak için blockchain altyapısı ile yeniliklere imza atmaktalar. DeFi’ler sayesinde kredi, sigorta ve tasarruf gibi araçlar, çağdaş finans sistemlerinin güncel versiyonları olarak ortaya çıkabilecekler. Lendefi(LDFI) ise merkezsiz finans dünyasında kendini yeni araçları ile göstermeyi hedefleyen bir protokoldür. Lendefi 19 Mayıs 2021 tarihine kadar olan güncellemelerin detayları ise şu şekilde:

Lendefi 19 Mayıs 2021, Lendefi Güncellemeleri: 19 Mayıs 2021
Lendefi 19 Mayıs 2021 Güncellemeleri

Lendefi ana ağa geçiş sürecini hızlı bir şekilde tamamlamak için çalışmalarını son hızla sürdürüyor. Yapılan çalışmalar:

Ethereum Köprüsü

Geçen hafta Binance Smart Chain üzerinde geçişler ve ücretlendirmelerde yoğun nedeni ile tıkanmalar yaşamıştı. Bu dönemde gerçekleşen geçiş sürecinde daha iyi performans ve düşük işlem ücretleri için güncellemeler hızlıca tamamlandı.

Domain

Son güncellemeler ile beraber Lendefi protokolleri açık getirildi. Böyleyece yoğun dönemlerde olşabilecek problemleri ortadan kaldıracak çeşitli server güçlendirmeleri yapıldı.

Protokol Güncellemeleri

Kullanıcı arayüzü

Güncel olarak kolayca kullanıla bilen ve yeniliki tasarımlara sahip arayüz geliştirildi.

Protokol

Protokoller ve akıllı kontratlar tanımlandı. Kullanması için bir kaç ayrı açık kaynak kodu kullanıma açıldı. Bu sayede her zaman geçerli olacak bir protokol yapısına sahip olanacak.

Web Sayfası Arayüzü

Web sitesinin kullanıcı arayüzü bitirildi ve kullanıma hızır durumda. Bu başlangıçla beraber yeni akıllı kontratlarda hizmete sunuldu.

Son Olarak

Son ve genel olarak kullanıcı arayüzü ve Solidity sözleşmeleri için gerekli olan sanal olanlar, gerekli tüm araçlar, kod ve doğrulama gibi kalite kontrolleri oluşturulmuştur. Aynı zamanda işlemleri otomatik olarak gerçekleştirecek kod mekanizmaları da sağlanmıştır.

Son olarak en yakını 31 Mayıs olmak üzere güncellemerin basamakları ve detayları duyurulacaktır. Lendefi topluluğu ile gelişmeleri paylaşmaktan ve beraber ilerlemekten gurur duyar. Gelecek güncellemelerde görüşmek üzere.

Lendefi 19 Mayıs 2021 genel ve protokol güncellmeleri bu şekildeydi, aşağıdaki bağlantılardan projenin sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Lendefi (LDFI) Sosyal Medya Hesapları:

Carlyle Grup Başkanı, Hükümetler Kripto Para Birimlerini Durduramaz Dedi

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998