a
coinnet
coinnet
coinnet

Merakla beklenen Terra Classic blok zinciri güncellemesine saatler kala LUNC topluluğunda olumlu bir hava esiyor ve kripto paranın değerini yeni zirvelere taşıyor. Terra Classic’in üçüncü büyük güncellemesi olan v2.1.0 yükseltmesi, hem yatırımcılar hem de geliştiriciler arasında bir moda haline geldi. Ayrıca LUNC için belirleyici anlatı olan yükseliş momentumunu körükledi.

Bu iyimser ruh hali nedeniyle önceki 24 saatte Terra Classic’te (LUNC) yükseliş ivmesi hakim oldu ve fiyatı 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,00008905 dolardan 30 günün en yüksek seviyesi olan 0,0001141 dolara çıkardı.

Bu yazının yazıldığı sırada LUNC halen yükseliş ivmesi altındaydı ve önceki kapanışına göre %13,62’lik bir artışla 0,0001012 $’a yükseldi. LUNC piyasa değeri de bu yükselişi yansıtarak %13,70 artışla 592.900.249 $’a ulaştı. Bu arada 24 saatlik işlem hacmi %643,87 artarak $418.119.008’e ulaştı.

Yaklaşan v2.1.0 güncellemesinin Terra Classic’in Terra 2.0 ve çeşitli Cosmos zincirleri gibi diğer blok zincirleriyle uyumlu etkileşiminin önünü açması bekleniyor. Terra Classic operasyonlarını bu blok zincirleriyle uyumlu hale getirerek projelerin ve geliştiricilerin potansiyellerini kullanmaları için birçok fırsat yaratmayı hedefliyor.

Yükseltme platformun performansını ve güvenliğini arttırmak için birçok geliştirme vaat ediyor. Özellikle adil bir tazminat sağlamak için doğrulayıcılar için minimum %5 komisyon getirmektedir. Cosmwasm’ın birleştirilmesi ve iki güvenlik güncellemesinin eklenmesi platformun güvenilirliği ve güvenliğini arttırabilir.

Yakın zamanda 26.050.365 $ LUNC tokenının rekor düzeyde yakılması bu coşkulu ralliyi körüklüyor. Bu istisnai olayın LUNC ‘un arzını sıkılaştırması, arz ve talep nedeniyle potansiyel olarak bir fiyat artışına neden olması ve piyasadaki yükseliş hissini daha da yoğunlaştırması muhtemeldir.

LUNC/USD Teknik Analiz

Ancak LUNC piyasasındaki olumlu ivme 47,71 değerindeki stokastik RSI değerinin sinyal çizgisinin altına kaymasıyla sona erebilir. Bu hareket yatırımcılar daha temkinli hale geldikçe ve 30 günün en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra kazançlarını geri almaya başladıkça piyasanın ruh halinde bir değişikliğe tanık olduğunu gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi’nin 55,93 değerini alması ve sinyal çizgisinin altına inmesi piyasada olası bir düşüşe işaret ediyor. Ancak RSI’ın hala 50’nin üzerinde olması piyasanın halen yükselişte olduğunu gösteriyor.

Değişim oranı 11,61 ile yükseliş ivmesi azalsa da devam ediyor. Pozitif alandaki bu değişim oranı (ROC) eğilimi, alıcıların piyasaya hakim olmaya devam ettiğini gösteriyor. Fakat eğilim uzun sürmeyebileceği için dikkatli olunması tavsiye ediliyor.

Sonuç olarak LUNC ‘un yaklaşan Terra Classic yükseltmesi ve rekor token yakımı ile beslenen yükseliş rallisi potansiyel bir fiyat artışı için zemin hazırlıyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.