a

LUNC İçin Boğalar %12’lik Yükselişi Sürdürebilir mi?

coinnet
coinnet

Luna Classic’in (LUNC) geçtiğimiz günkü %12’lik yükselişi, boğaların tekrar toparlanmaya başlamasıyla %23,6 Fib seviyesinin (0,00006296 $) üzerine çıktı. Hafif bir geri çekilmeye rağmen kısa vadeli momentum alıcılarda kaldı.

Bu arada Bitcoin (BTC) değişken hareketine devam etti. Geçtiğimiz 24 saat içinde, kral kripto para 27,8 bin dolara yükseldi ve basın saati itibariyle 27,4k dolarda sabitlenmeden önce 27,2 bin dolara düştü.

LUNC Yükseliş Rallisi Bir Adım Daha İleri Gidebilir Mi?

Son yükseliş rallisi LUNC ‘un genişletilen düşüş piyasası yapısını tersine çevirmeye çalıştı. Bir önceki 19 Ağustos rallisi satış baskısına hızla boyun eğmiş ve fiyat 0,000055 $ fiyat bölgesine gerilemişti. Fibonacci geri çekilme seviyelerinin 17 Temmuz’daki son yüksek seviyeden 17 Ağustos’taki son düşük seviyeye kadar çizilmesi, dikkate alınması gereken temel fiyat seviyelerini gösterdi.

Son pompanın LUNC ‘u %23,6 Fib seviyesinin üzerine çıkarmasıyla, boğalar 0,0000695 $ fiyat seviyesini (%38,2 Fib seviyesi) hedefleyerek inşa etmeye çalışabilir. Ancak ayılar fiyatı tekrar %23,6 Fib seviyesinin altına iterse, LUNC 0,0000524 $ ila 0,00006296 $ arasında bir aralığa yerleşebilir.

Bu arada alıcılar, güçlü alım baskısına işaret eden Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) 61 değerini okumasıyla teşvik edildi. Benzer şekilde Chaikin Para Akışı (CMF) pozitifti ve iyi sermaye girişlerini yansıtıyordu.

Vadeli İşlemler Piyasası Fiyat Yükselişi İçin Olumlu Tepki Verdi

Açık Faizdeki (OI) keskin artış, piyasa spekülatörlerinin daha fazla yükseliş kazanımını destekleme istekliliğine işaret etti. Coinalyze’den alınan veriler, OI’nin son 24 saat içinde %5,89 oranında arttığını gösterdi. Bu da OI’nin 2 milyondan 2,4 milyona sıçradığını gösterdi.

Benzer bir şekilde fonlama oranı da pozitifti ve alıcıların kısa vadede daha fazla kazanç elde etme olasılığının yüksek olduğunu vurguladı. LUNC

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.