a

Moon Rabbit Uzun Ömürlü DAO Resmen Başladı

İnsanların uzun ömürlü olmalarına yardımcı olmayı amaçlayan entegre bir kripto- teknoloji holdingi olan Moon Rabbit AngoZaibatsu, uzun ömürlü DAO’nun resmi olarak başlatıldığını duyurdu. Resmi lansman 30 Haziran - 2 Temmuz 2021 tarihlerinde Monako'da, Ritossa 15. Global Family Office Yatırım Zirvesi'nde gerçekleştirildi.

İnsanların uzun ömürlü olmalarına yardımcı olmayı amaçlayan entegre bir kripto- teknoloji holdingi olan Moon Rabbit AngoZaibatsu, uzun ömürlü DAO’nun resmi olarak başlatıldığını duyurdu. Resmi lansman 30 Haziran – 2 Temmuz 2021 tarihlerinde Monako’da, Ritossa 15. Global Family Office Yatırım Zirvesi’nde gerçekleştirildi.

Uzun Ömürlü DAO’nun piyasaya sürülmesinden bu yana şirket, insanlık için uzun ömür ve sağlıklı yaşam elde etmeyi amaçlayan dünyanın önde gelen entelektüelleriyle işbirliği yaptı. Ritossa Global Family Office Yatırım Zirvesi’nin 15. yıl dönümü için davet edilen çok sayıda konuşmacı ve konuk arasında yer alan CEO Angel Versetti resmi açılışın duyurusunu yaptı. Kurucu Angel Versetti, “10’ların (kripto) ve 20’lerin (uzun ömür) iki dönüşümsel mega trendini, ulusötesi tekno-egemenlik ve ölümsüzlük arayışında birleştirmek” sözlerini kullandı. Zirvede “Kripto + uzun ömür = Moon Rabbit/ Dünyanın külleri üzerinde” ifadelerine yer verildi.

Zirve, özel yatırımcılar, işletme sahipleri, Kraliyet ailesi üyeleri, dünyanın her yerinden finans ailelerinin işbirliğiyle Ritossa aile ofisi tarafından düzenlendi. Konferansta sektöre yönelik tartışma ve yatırım konusunda ağ oluşturmak hedeflendi.

Moon Rabbit’in öne çıkan adımları şu şekilde sıralandı:

  • Aynı vizyonu paylaşan diğer lider kuruluşlarla işbirliği yapmak; uzun yaşamanın sırrını keşfetmek ve aynı zamanda sağlıklı yaşamı geliştirmek.
  • Kripto yatırımının faydalarını tartışmak için dünyanın her yerinden büyük düşünürlerle işbirliği yapmak.

Moon Rabbit, Angel Versetti’nin liderliğinde kurulan Monako merkezli entegre bir teknoloji holdingidir. Versetti’nin kripto sektörüne ve ölümsüzlüğe yönelik ilgisi bu iki alanı bir araya getirerek Moon Rabbit’i kurmasını sağlamıştır. Uzun ömürlülüğü keşfetme konusundaki temel misyonu, radikal yaşlanma tedavisi, genomik ve kriptografik dağıtılmış sistemler üzerine inşa edilmiştir. Angel Versetti, 0.1.0’dan beri Bitcoin’e yatırım yapıyor ve Forbes listesinde 30 yaş altı 30 girişimci listesinde yer alıyor. Versetti, Dogecoin (89 milyar dolar), Ambrosus (650 milyon dolar), Syscoin (520 milyon dolar), BAT (2.2 milyar dolar), UMA (2 milyar dolar), Numeraire (450 milyon dolar) yatırımlarına da sahip.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi Twitter ve Instagram’dan takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.