a
coinnet

Multichain, Kullanıcılarına Tazminat Ödeyeceğini Duyurdu

coinnet
coinnet

Daha önce Anyswap olarak bilinen zincirler arası bir protokol olan Multichain, belirli zincirler arası yolların kullanılamamasıyla sonuçlanan bir “mücbir sebep” olayının ardından etkilenen kullanıcılarına tazminat ödeyeceğini duyurdu.

Ekip, zincirler arası yolların çoğu normal şekilde çalışmasına rağmen bazılarının kullanılamadığı gerçeğini ele aldı. Ek olarak, hizmetlerine yeniden başlama zamanının kesin olarak bilinmediğinden bahsetmişlerdir.

Multichain ayrıca, hizmet geri yüklendikten sonra bekleyen işlemlerin otomatik olarak kredilendirileceğini garanti etti. Tweet’e göre, bu süreçten etkilenen kullanıcılar da tazminat alacak.

Ekip, gelecekte tazminat planı hakkında daha fazla bilgi vereceklerini belirtti. 23 Mayıs’ta operasyonel bir güncellemede bir arka uç düğümüne yükseltmenin başlangıçta tahmin edilenden daha uzun sürdüğünü belirterek sorunu kabul ettiler.

Haber ayrıca Multichain hakkında söylentilerin yayıldığı bir zamanda geliyor. Protokolün arkasındaki ekibin Çin’de tutuklandığına dair söylentiler ortaya çıktı. “0xfleet” kullanıcı adına sahip bir Twitter kullanıcısı, iddia edilen tutuklamanın geçmişteki çok zincirli işlemlerde yasa dışı fon kullanımıyla bağlantılı olduğunu iddia etti. Zincir üstü analist Lookonchain ayrıca potansiyel bir satışı gösteren verileri paylaştıVerilere göre Fantom Vakfı Cüzdanı, 24 Mayıs’ta Sushiswap’te 449.740 MULTI’yi likiditeden kaldırdı.

İşlemlerdeki gecikmeye tepki olarak MULTI’nin fiyatı son 24 saatte %21’in üzerinde düştü. CoinGecko verilerine göre MULTI, son yedi günde %35 düştü. 

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.