a

Near Protocol: Dapp’leriniz için Yeni Bir Adım Atmaya Ne Dersiniz?

Near Protocol, çeşitli güncellemeleri ve gelişmeleri ile topluluğuna fayda sağlamaya devam ediyor. Merkezi olmayan uygulamalarınız yani Dapp’leriniz için Near güvencesiyle Aurora sizlerle! Düşük işlem ücretleri, sıfırdan uğraşmamak ve Ethereum varlıklarınızın desteklenmesi gibi pek çok avantajı yakından tanıyın.

Bir altyapıda aranan en önemli özelliklerden bir tanesi düşük işlem ücretleri seçeneği sunmasıdır. Near ile kuracağınız merkezi olmayan uygulamanız Ethereum’dan tam olan 1.000 kat daha düşük işlem ücretine sahiptir. Bu düşük işlem ücretinin yanı sıra çok daha hızlı işlemler sunmaktadır. 13 kat daha hızlı blok süresi vardır. 70 kat daha hızlı keskinlik avantajı bulunur. Near Protocol tarafından desteklenen Aurora, size hem hızlı hem de ucuz bir hizmet verecektir.

Bir altyapıyı yeniden kurmak hem çok maliyetli hem de zaman alıcı bir işlemdir. Bu nedenle Near, hayallerinize giden yolda sıfırdan başlamak yerine çok daha avantajlı bir seçenek sunuyor. Var olan bir altyapıyı kullanarak kendi Dapp’inizi üretebilirsiniz. Üstelik Ethereum ağında yaşanan sınırlama sorunları da Near tarafından sizler için çözümlendi.

Yukarıda bahsedilen özellikler, yeni oluşturulacak olan Dapp’ler için oldukça avantajlı görünüyor. Peki var olan Dapp’iniz bu özelliklerden yararlanamayacak mı? Near Protocol sizler için bu konuyu da düşündü. Aurora Köprüsü ile Ethereum varlıklarınızı yeni altyapınıza ERC20 tabanıyla taşıyabilirsiniz. Token’ların ayrıca Solidity sözleşmeleri ile taşınmasına da izin verilmektedir.

Tüm bu özellikler sonucunda Near Protocol Dapp’lerinize yeni bir soluk getiriyor. Hemen yararlanmak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.