CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Nexo Temettü (kâr payı) Dağıtımı 15 Ağustos 2020 Olarak Planlandı.

Token, Nexo Temettü (kâr payı) Dağıtımı 15 Ağustos 2020 Olarak Planlandı.

Üçüncü Nexo temettülerinin 15 Ağustos 2020 tarihinde NEXO Token Sahiplerine ödeneceğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Nexo‘nun Kurucu ve Yönetici Ortağı olan Antoni Trenchev, “Operasyonlarımız her zamanki gibi güçlü kaldı ve geçici pandemik kaynaklı gerilemeye rağmen kazanılan kârlar sürekli büyümeyi işaret etti,” dedi.

‘’Geçen hafta Crypto’da Kazan ürün paketimiz de dahil olmak üzere varlık entegrasyonları ve lansmanlarının istikrarlı akışı, Nexo’nun iş modelinin sürdürülebilirliğine olan güvenin altını çiziyor. Üçüncü Temettümüzü dağıtmak, hem heyecan verici hem de çalkantılı geçen son bir kaç ay sonrasında pastanın üzerine krema eklemek misali ve en büyük destekçilerimiz olan NEXO Token Sahiplerine, Nexo’ya duydukları güven için ödüllendirme taahhüdümüzü yansıtmaktadır. ”

Nexo, kâr’ının %30’unu 15 Ağustos 2019’da dağıtılan 2.409.575 ABD $ tutarındaki temettü ödemesiyle periyodik ve orantılı olarak NEXO Token Sahiplerine dağıttı. 15 Aralık 2018 tarihinde ise 912.071 $ ABD Doları tutarında ilk temettüler ödendi.

Yaklaşan temettü tutarının ise, Nexo’nun artan kârlılığını yansıtacak şekilde 5 Ağustos 2020 tarihinde paylaşılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve En Güvenilir Kripto Kredi Platformu Nexo ile Hemen Anında Kredinizi Alın


Önemli Bilgi!

NEXO Token Sahipleri temettülerini alabilmek için, 5 Ağustos 2020 tarihine kadar Nexo platformunda tokenlerini tutmalıdırlar.

Nexo’nun Temettü Dağıtımı politikası, yaklaşan ödeme için geçerlidir ve bunu Temel ve Bağlılık Temettü Ödemelerine böler.

  • Temel (base) Temettü – tüm geçerli token sahiplerine NEXO Token sahipleriyle orantılı olarak ödenir.
  • Sadakat (loyalty) Temettü – Nexo Cüzdanlar’da eski bir temettü tarihinden diğerine ne kadar süre geçtiğine bağlı olarak her NEXO tokeni için ayrı ayrı ödenir. Sadakat Temettüsünün payı, toplam temettü tutarının 1 / 3’ünden az olmayacaktır.

NEXO Token Bonusları

NEXO token sahiplerine hatırı sayılır ölçüde bonuslar kazandırıyor:

  • Tahakkuk eden faizi karşılamak için Nexo Kredi Hattı veya Tasarruf Cüzdanında yeterli NEXO tutulması durumunda %50 kredi limiti faiz indiriminden yararlanmak.
  • NEXO Token’lerini teminat olarak kullanırken %50 kredi limiti faiz indirimi almak.
  • Bir müşterinin Tasarruf Cüzdanının en az %10’unun NEXO Token’i içermesi durumunda, kalan boştaki varlıklara %25 daha fazla faiz imkanı.

Bir kez daha başarılarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz ve dijital finansın geleceğine yön verirken bize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Yaklaşan Temettü tarihi konusunda daha fazla bilgi edinmek için Nexo’yu sosyal medya ve Twitter‘da takip edin.

Önceki blog yazılarımıza göz atın, arkadaşlarınızla paylaşın ve onların da Nexo başarı hikayesinin bir parçası olmasına izin verin!

Nexo fırsatları ve daha fazla bilgi için bizi aşağıdaki linkler üzerinden takip edin..

Telegram Twitter Facebook Reddit LinkedIn | Email

Benzer Yazılar

ABD Kripto Para Endüstrisine Genel Bir Bakış

Hilal DERİN

Ethereum’un Çöküşü, Merkeziyetsiz Finans Uygulamalarını Vurdu!

Doğan Şahin

Bitcoin, Önemli Bir Yükseliş Dönemine Girdi!

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku