a
NFT

OKX Borsası Rezerv Kanıtını Açıkladı, Varlıkları Arttı!

coinnet
coinnet

Önde gelen bir kripto para borsası olan OKX kullanıcı varlıkları hakkında bilgi sağlayan on üçüncü varlık rezerv sertifikasını duyurdu. OKX tarafından Kasım 23’te yapılan açıklama ve belgeler çeşitli dijital varlıklardaki kullanıcı varlıklarında önemli artışları gösteriyor.

OKX Varlık rezervi sertifikasına göre:

Bitcoin (BTC): Kullanıcıların önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin varlıkları bir önceki ay bildirilen rakamlara kıyasla %2,18 artarak 139.000’e ulaştı.

Ethereum (ETH): Önde gelen en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH kullanıcı varlıkları 1,47 milyona yükselerek aynı aylık dönemde %4,03’lük güçlü bir büyümeyi temsil etti.

Tether (USDT): OKX ‘teki kullanıcılar şu anda 5,24 milyar USDT tutmakta. Dolayısıyla bu da geçen ay içinde %6,8 ‘lik önemli bir artışı temsil ediyor.

Bu varlık rezerv sertifikalarının çıkarılması OKX borsasının şeffaflığı arttırmak ve kullanıcı tabanını dijital varlıkların dağılımı ve büyümesi konusunda bilgilendirmek için stratejik bir adım olarak görülmektedir. Bu tür açıklamalar, sadece kullanıcılara değerli bilgiler sağlamakla kalmaz. OKX tarafından yapılan açıklama benzeri açıklamalar aynı zamanda kripto para birimi değişim ekosisteminde güven oluşturmaya da katkıda bulunur.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.