a
coinnet
coinnet
coinnet

Kripto para borsası Binance , TikTok videolarının popülaritesi nedeniyle ün kazanan İtalyan bir fenomen olan Khaby Lame ile bir ortaklık kurdu. Khaby, 140 milyon takipçisi ile TikTok sosyal medya platformunda en çok takip edilen içerik üreticisi konumunda. TikTok fenomeni 30 Haziran’da açıkladığı iş birliğinde şirket Binance için artık dünya çapında bir marka elçisi olarak hizmet vereceğini hayranlarında duyurdu. Trade hacmi ile dünyanın en büyük kripto borsasına güç veren blok zinciri ekosistemi olan borsa, Web3’ün farkındalığını ve benimsenmesini artırmak için Khaby ile işbirliği yapacak.

Neden Khaby Lame ile İşbirliği Yaptı?

Khaby, videolarını çekerken tek kelime konuşmadan karmaşık durumlarda verdiği tepkilerle sosyal medyada yeteneği nedeniyle TikTok`ta popüler oldu.  Yaratıcı, Web3’ü çevreleyen bazı sorunları ortadan kaldırmak için ticari marka yeteneğini kullanacak ve özel  NFT koleksiyonlarının oluşturulması konusunda Binance ile işbirliği yapacak.

Resmi siteden şu açıklama yapıldı:

Binance olarak, viral TikTok videolarıyla ün kazanan İtalyan içerik üreticisi Khaby Lame ile küresel bir marka elçisi olarak katılmak için ortaklık kurduk. Dünyanın en büyük kripto para borsasının arkasındaki blok zinciri ekosistemi olarak Binance, Web3 farkındalığını ve benimsenmesini artırmak için Khaby ile ortak olacak. Khaby, ünlü hamlesini yaparken tek kelime etmeden aşırı karmaşık senaryolarda gezinerek Life Hacks videolarına yaptığı dönüşle sansasyon yarattı. Khaby, Web3’teki bazı yanlış algılamaların üstesinden gelmek için kendine özgü stilini kullanacak. Binance ile özel NFT koleksiyonlarında ortaklaşarak hayranlarının deneyimini daha da geliştirecek.

Binance, Büyük İsimlerle Ortaklıklarını Hızlandırıyor

Özellikle 23 Haziran’da, bir giriş noktası görevi gören NFT’lerle Web3’ten yararlanarak Ronaldo’yu hayranlarıyla buluşturmayı amaçlayan futbol yıldızı Cristiano Ronaldo ile özel bir ortaklık ilan ettiğini açıkladı.

Ronaldo ve Binance arasındaki ortaklığın finansal şartları açıklanmadı. Fakat kripto para şirketlerinin çoğunluğunun devam eden piyasa sonucunda reklama yaptığı harcamaları azalttığını görmemek mümkün değil.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Güncel haberler için bizi takip edin.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.