a
coinnet

Elrond Network 1.29 milyar dolar dağıtıyor: Teşvik programı başladı

coinnet
coinnet

Performans odaklı blok zinciri platformu Elrond (EGLD), sektördeki en iddialı likidite teşvik programlarından birisini başlattı.

Elrond Network ekibi tarafından resmi sosyal medya kanallarında paylaşılan duyuruya göre, dün yani 19 Kasım 2021’de ekosisteme yönelik en büyük likidite girişimi başladı.

Yeni başlatılan program çerçevesinde, Maiar DEX’in temel bir asli hizmet ve yönetişim varlığı olan MEX’te 1.29 milyar dolar, Maiar’ın ekosistemine MEX, USDC ve EGLD tokenleri sağlayan likidite sağlayıcıları arasında dağıtılacak.


Programın ilk ayında, 282 milyon dolar değere sahip MEX tokenleri, şartlara uyan 60.000’den fazla hesaba aktarılacak.

EGLD CEO’su ve kurucu ortağı Beniamin Mincu, Maiar DEX’in likidite mimarisinin evrimi ve merkeziyetsiz durumu için bu programın önemini şöyle vurguladı:

“Maiar DEX’in sahiplik haklarını milyarlarca kullanıcıya dağıtarak herkesin her yerden erişebileceği gerçek anlamda küresel bir finansal sistemin temellerini atıyoruz.”

Elrond Network, Maiar DEX ile Savaşa hazır

MEX token sahipleri artık platformdaki tüm önemli yükseltmelerde topluluk referandumları sayesinde söz hakkı olabiliyorlar. Maiar, kullanıcı odaklı merkeziyetsiz bir finans ekosistemine dönüşmeye devam ediyor.

Elrond Network ekibi, bu tür likidite teşvik programlarıyla Maiar DEX’in bir sonraki Uniswap veya SushiSwap olma şansına sahip olduğundan emin.

Yüksek hızlı kullanıcı dostu bir kripto depolama ve transfer çözümü olan Maiar DEX, Elrond Network’ün bireysel yatırımcılara yönelik amiral gemisi ürünü konumunda.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.