a

Pantera CEO ‘sundan “3 Yıldır Elinde Bitcoin Tutan Herkes Kazandı” Açıklaması

3.25 yıldır elinde BTC tutan herhangi bir yatırımcı para kazandı. Bu açıklama, Pantera Capital CEO ‘su Dan Morehead tarafından yatırımcılara yazdığı en son Blockchain mektubunda yer alıyor. Ek olarak Morehead, Bitcoin’in devam eden geri çekilmesini üç olayla özetledi.

İlk olarak Morehead, mevcut dalgalı piyasanın Çin’in Bitcoin madenciliğini yasaklamasından kaynaklandığını açıkladı. İkincisi olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde yakın zamanda sona eren vergi sezonunun BTC’ye olan olumsuz baskısını belirtti. Üçüncüsü, Bitcoin, Tesla’nın araçları için BTC ödemelerini durdurmasının negatif etkilerini vurguladı.

Pantera CEO ‘sundan “3,25 Yıldır Elinde Bitcoin Tutan Herkes Kazandı” Açıklaması

BTC Uzun Vadede Herkese Kazandırıyor

Yukarıdaki açıklamalara ek olarak Pantera ‘nın CEO ‘su Dan Morehead, dalgalı Bitcoin hareketlerine rağmen bir çok yatırımcının para kazandığını vurguladı ve sözlerine şu cümleleri ekledi:

“Söylediğim gibi Bitcoin genel olarak yükselme eğilimindedir.  Yıl boyunca yıllık ortalama üç kattan fazla arttı. 3.25 yıldır Bitcoin tutan herkes para kazandı.

Bitcoin, öncesinden daha büyük düşüş gösterdiği sadece 1 yıl geçirdi. Bu nedenle, bu yatırımcıların çoğu büyük zaman kazandı.

Pozisyonları kapatma dürtüsüne direnin. Duygusal ve finansal kaynaklarınız varsa, diğer tarafa gidin.”

Bitcoin 30.000 Desteğinden Tekrar Kurulmayı Başardı

Fiyat hareketiyle ilgili olarak, Bitcoin, dün geriledi 30.151 dolar destek bölgesinden, 33.165 dolara tekrar ulaşmayı başardı. Öncesinde 28.805 dolar desteğine kadar düşüşler yaşanmıştı. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde Temmuz ayı ile birlikte büyük bir destek çağrısı mümkün olabilir.

Bununla birlikte, Bitcoin’in bu gece haftalık kapanış ve Çarşamba günkü aylık kapanış şeklinde hala iki engeli var. Bir kez daha, 30 bin dolarlık destek, bu iki etkinlik sırasında izlenecek seviye olacak.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.