a
coinnet

Pepe Teknik Analiz: Yeni Bir Düzeltmeyle Yükselecek Mi?

coinnet
coinnet

Pepe teknik analiz; fiyatlar, son birkaç aydır meme coin sektörü hareket halinde yoğun bir geri çekilme aşaması gösterdi. DOGE, SHIB ve BONK gibi üst ve sıcak paralar performans göstermedi.

Kurbağa temalı PEPE ayı pençelerinden kaçmak için mücadele ediyor. Oyundaki düşüş trendi ile meme coin nihayet sağlam bir temel buldu ve kısa süre sonra bir geri dönüş yapıyor.

Pepe Teknik Analiz

Pepe fiyatı, son zamanlarda Mart ortasından itibaren önemli bir düzeltme geçirdi. 0.0000108 doların yüksek seviyesinden keskin bir şekilde düştü. Bu gerileme, kripto paranın birden fazla destek seviyesini kırdığını ve 50 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) altına düştü.

%65’lik bir düşüşle 0.00000932 dolara düşük bir seviyeye neden olduğunu gördü. Bu eğilim, düşen kanal modelinde görüldüğü gibi daha geniş piyasa duyarlılığını yansıtıyor.

Bir Boğa Döngüsü Yukarıdaki Trend Çizgisini Kıracak Mı?

Pepe teknik analiz; yükselişin tersine döndüğüne dair işaretler var. Pepe coin, 100 günlük EMA’nın üzerinde konsolide olmaya başladı. Bu da 200 günlük EM buzundan daha düşük bir fiyatla birlikte 50 günlük EMA’yı test ediyor. 

0.0000634 dolarda dirençle karşı karşıya. Yeterli yükseliş ivmesi yaratırsa, bir kırılma rallisi yakın olabilir ve potansiyel olarak ay sonuna kadar kripto parayı 0,000092 $ ve 0.00000108 $ fiyat hedeflerine yükseltebilir.

Diğer taraftan, mevcut dirençten düşüş eğilimi, 200 günlük EMA ve 0.00000393 $ seviyesinde desteği test ederek yükseliş eğilimine meydan okuyabilir. Bu senaryo, piyasa dinamiklerinin ve duyarlılığının dikkatli bir şekilde izlenmesini gerektirecektir.

Teknik Gösterge

  • Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması: MACD, meme coin kendini bir kırılma için konumlandırırken potansiyel bir yükseliş geçişini gösterir. Bu gelişme, kripto parayı çevreleyen yükseliş duygusunu güçlendiriyor
  • Üstel Hareketli Ortalama: Önemli EMA’lar (20,50,100 ve 200 günlük) olumlu bir uyum sağlar ve dinamik destek sağlamaya devam eder.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.