CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Polkadot Fiyatı Zirveye Koşuyor!

Polkadot Fiyatı, Polkadot Fiyatı Zirveye Koşuyor!

Polkadot fiyatı geçtiğimiz saatlerde kendisine yeni bir zirve noktası belirledi. 46,85 dolara yükselen fiyat, uzun bir süre bu noktada kalamadı.

Son günlerde altcoinler yeni zirve noktaları belirlemeye başladı. Lider altcoin Ethereum, 2150 dolara ulaştı. Liderlerinin bu şekilde yükseldiğini gören diğer altcoinler de harekete geçti. Güçlü bir altyapıya sahip olan Polkadot da %22 oranında bir yükseliş kaydetti. 46 doların üzerinde belirlenen fiyat ile Coin Market Cap sıralamasında 5. olarak işlem görmektedir. Zirve noktasının test edildiği anda Tether’ı da geçerek 4. sıraya yükselmişti.

Bitcoin Dominance, Son 7 Ayın En Düşük Seviyesinde

Altcoinlerden birçoğu geçtiğimiz günlerde güzel günlere adım attılar. Fakat, Bitcoin halen daha 60.000 doları geçemedi. Lider kripto para birimi yatay bir seyir izlemeye başladı. Fiyatı yukarıya çekmek için çabalayan boğalar, başarısız oldu. Son 24 saat içerisinde neredeyse 60.000 dolara ulaşmaya çalışırken reddedildi ve 58.000 doların üzerinde fiyat belirlendi.

Yapılan ölçümler ve diğer değerlendirmelere göre Bitcoin dominance’ı 2020 yılının eylül ayından beri en düşük seviyesini gördü. Bu durum da Polkadot fiyatı ve diğer altcoinlere olumlu olarak yansıdı.

Bitcoin’in diğer altcoinler üzerindeki baskısını azaltmasıyla birlikte altcoin yatırımcılarının yüzleri gülüyor. Nakit paranın bir şekilde Bitcoin’den akması, daha çok kazandıracaktır.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Benzer Yazılar

Ethereum İşlem Ücretleri Rekor Kırdı

Sezer

Galaxy Digital 250 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldı

Buğra ÇAĞLAR

Araştırma: Beş Kişiden Biri Blockchain Teknolojisinden Haberdar

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku