a
coinnet
coinnet
coinnet

İlk kez 8 Kasım 2021 Pazartesi günü adını duyuran Pulsepad coin (PLSPAD Token) yatırımcıların dikkatini çeken kripto para birimlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Adını henüz yeni duyurduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan PLSPAD Token hakkında daha fazla detay öğrenmek isteyen kripto para yatırımcıları, arama motorları üzerinden araştırmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

IDO’nun piyasaya sürmüş olduğu bir kripto para birimi olan PLSPAD token, ETH ağında oluşan fazlalıkların yarattığı sorunları en aza indirmek amacıyla yaratılmış bir projedir.

Doğrulama temelli fikir birliği, oldukça verimli sanal makinesi ve ücret temelli yakma yöntemi sayesinde ön plana çıkan PLSPAD token piyasanın önemli kripto para birimlerinden olan Ethereum’a göre bile daha kullanışlı ve uzun ömürlü olarak görülüyor.

PulseChain’in yerel bir sistemi olan PulsePad IDO jetonlarını kolaylıkla PulseChain tokenine çevirebileceği için ilerleyen haftalarda kripto para piyasasının en çok konuşulan isimlerinden birisi olabilir.

Alım satım konusundaki hızı ve ücreti bakımından BSC’ye oldukça benzer özelliklere sahibi olan PLSPAD token hem Ethereum hem de BlueZilla ile mükemmel bir uyuma sahip olma potansiyeli taşıyor.

IDO sisteminin şu sıralardaki hızlı yükselişi PLSPAD’i de yatırımcılar için oldukça cazip bir konuma getirdi. PulseChain blok zincirinin büyük potansiyele sahip parçalarından birisi olan PulsePad daha fazla gelir elde etme ve bu geliri koruma konusunda şuanlık yatırımcılara olumlu sinyaller veriyor.

PulsePad’in gelecek günlerde Bitcoin, Shiba Inu, Ethereum gibi büyük değer artışları yaşayıp yaşamayacağı henüz bilinmiyor.

Bir çok kişi Space X’in CEO’su olan Elon Musk’ın PulsePad hakkında herhangi bir yorum yapması halinde bu kripto para biriminde de dünyayı ilgilendirecek yeni gelişmelerin yaşabileceğini düşünüyor. Bu durumun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise zaman gösterecek.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.