a
coinnet
coinnet
coinnet

BSCPad, Binance Smart Chain ağındaki ilk merkeziyetsiz IDO platformudur. BSCPad kripto para projeleri için yatırımcılarını güçlendirerek, yakın zamanda lansmanı gerçekleşecek olan DeFi “token”ları için satış yapmalarına ve likidite artışı sağlamalarına olanak sağlar.

BSCPad, tüm token sahiplerini kapsayarak ve giriş engelini kolaylaştırarak kullanıcılarını ödüllendirmek ve teşvik etmek için çeşitli çözümler sunuyor. BSCPad, günümüzdeki “launchpad”lerin temel sorunlarını, ekosisteme katılmak için yeterli miktarda token edinmenin yasak olması ve token sahibi olsanız bile dağıtım için yerinizin garanti olmaması olarak tanımlıyor.

Bu tanımını yaparken de “white list”ler içindeki otomatik botların saniyeler içinde dağıtımda yer aldığını ve ilk gelen ilk hizmeti alır esasının bu noktada amacına ulaşmadığını savunuyor. Bu adil olmayan token dağıtımları için de BSCPad adil ve güvenli bir şekilde kullanıcılara merkeziyetsiz olarak token dağıtım lansmanları sunuyor.

BSCPad’i diğer platformlardan ayıran en büyük özelliği ise her katman düzeyine göre bir dağıtımı garanti eden iki aşamalı token dağıtım sistemi olarak öne çıkıyor. BSCPad, sunmuş olduğu bu iki aşamalı token dağıtım sisteminde otomatik botlara yer vermeyerek, dağıtımda yer alan kullanıcılarına adil bir token dağıtımı sağlıyor. Bu özellik de günümüzde token dağıtımı sırasındaki kullanıcılar için geçerli olan şans faktörünü ortadan kaldırıyor.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.