a

Ripple, Kanada/Toronto’da Stratejik Bir Ofis Kurdu

Ripple , Kanada, Toronto’da kripto inovasyonunu yönlendirmek için önemli bir mühendislik merkezi olarak hizmet edecek yeni bir ofis açtı. Ofis, Ripple’ın Kuzey Amerika ve ötesindeki genişlemesini gösteren Kanada’daki ilk ofis olacak.

Firma ayrıca başlangıçta Toronto’da olmak üzere 50 mühendisi işe almayı planlıyor. Ana amaç, ofisi veri bilimcileri, makine öğrenimi bilimcileri ve ürün yöneticilerine yayılmış yüzlerce blockchain mühendisini içerecek şekilde genişletmek. Yapılan açıklamada:

“Ripple ‘ın dünyaca ünlü, yenilikçi teknolojisi ve ilkçi tavrı, Toronto’nun çeşitli, girişimci ve kararlı ruhu için mükemmel bir uyum olacaktır” denildi.

Ripple dünya çapında yüzlerce kişiyi işe almayı planlıyor

Ripple, sadece Kanada’da değil dünya çapında yüzlerce personel alacağını vurguladı. Ayrıca şöyle bir açıklama yapıldı:

“Kripto, çalışılması en heyecan verici endüstrilerden biri. Bu yüzden yeteneklerin teknoloji şirketlerini ve geleneksel finansı bu alana girmek için terk etmesi şaşırtıcı değil. Toronto’daki ilk ofisimiz ile varlığımızı küresel olarak genişleterek işimizi ölçeklendirmeye ve yatırım yapmaya devam ediyoruz.”

Toronto’daki ilk ofis, şirketin küresel olarak genişleme planına işaret ediyor. Çalkantılı piyasa koşullarının ortasında, kripto şirketleri işten çıkarma çılgınlığı yaşıyor. Önde gelen firmalar, artan enflasyonun tetiklediği sert piyasa koşullarını belirttiler.

Tüm bunların ortasında Ripple, vizyonuunun küresel genişlemeye ve birinci sınıf yetenekler getirmeye dayandığını belirtti. Firmanın nihai amacının müşterilerine daha iyi inovasyonla hizmet vermek olduğu aktarıldı. Ripple, geçen yıl Miami ve Dublin gibi önemli yerlerde ek ofisler açtı ve 2022 yılına kadar dünya çapında yüzlerce işçiyi işe almayı planlıyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.