CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Ripple davası

ripple, Ripple davası

Geçtiğimiz hafta kripto para  piyasaları için en önemli haber G7 zirvesiydi. Zirvede gündemin kripto paralar olacağı vergilendirme ve sınırlama kararları çıkabileceğine dair bir çok haber yapıldı. Hatta Bitcoin’in G7 zirvesinden  sonra ciddi bir düşüş yaşayabileceğini dile getirenler oldu.

12 Şubat G7 zirvesinde korkulan olmadı ve piyasaları tedirgin edecek bir kararda çıkmadı.Tam tersine kripto paralar zirvede önemli bir gündem maddesi bile olmadı.

Zirveden sonra Bitcoin iyi bir yükseliş trendi yakalayarak bugün 49.700$ seviyesinde  yeni ath’sını gerçekleştirdi. Tabi bu yükselişden bazı kripto paralar negatif etkilendi piyasada düşüş yaşayan coinler de oldu.

Bitcoin’in yükseliş yaşamasında hafta içerisinde kurumsal yatırımcıların ve ödeme şirketlerinin kripto paralara destek mesajları vermeleri önemli bir etken oldu.

ripple, Ripple davası

Yarın yeni bir haftaya başlıyoruz ve önümüzde 22 Şubat’ta başlayacak ripple davası var. Kripto paraları takip edenler merakla davanın nasıl ilerleyeceğini ve piyasaya nasıl etki edeceğini konuşuyorlar.

Ripple Sec’le bir anlaşma yoluna gidebilecek mi? Yoksa herşey tersine dönüp şimdilik Amerika borsalarıyla sınırlı olan XRP ’nin  delist edilmesi dünya borsalarına da mı sıçrayacak ? Bunlar hep dava süreciyle cevap bulacak sorular.

Ripple’in Sec’le  anlaşmaya varması halinde xrp yatırımcıları bir yükseliş  trendi bekliyorlar.

Ripple aleyhine ilerleyecek bir dava süreci xrp yatırımcılarını olumsuz etkileyeceği gibi kripto piyasasında huzursuz bir hava yaratabilir.

Merakla 22 Şubat’ta ki davayı bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Borsalara Rekor Bitcoin Transferi

Sezer

Siber Suçlular GoDaddy’e Saldırdılar

Yavuz Cem AKYOL

Binance Yeni Bir Afrika Ortaklığı Başlatıyor

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku