a
coinnet

SHIB Ordusu Yeni Shibarium Rekoru Öncesi Yanma Oranını Yükseltiyor

coinnet
coinnet

Yakılan SHIB tokenlarını takip eden Shibburn hizmeti tarafından paylaşılan rakamlar, son 24 saat içinde SHIB topluluğunun başka bir büyük meme coin yığınını elden çıkarmayı başardığını gösteriyor. Bu yanıkların, başka bir büyük fayda kilometre taşına göz diken Layer-2 blok zinciri Shibarium’un artan kullanımından güç alması muhtemeldir.

Neredeyse 80 Milyon SHIB Yakıldı, Shibarium Yeni Zirveye Yakın

Shibburn, son 24 saat içinde ölü blok zinciri adreslerine aktarılan toplam 75.192.032 SHIB meme parası tespit ettiğini bildirdi.

Toplam yakılan miktarın üçte ikisini taşıyan en büyüğü 54.633.331 SHIB olan 12 işlem gerçekleşti. Geçen haftanın tamamında ise SHIB ordusu 130 transferde yaklaşık 570.000.000 Shiba Inu yaktı ve yakma oranı %71 gibi hafif bir artış gösterdi. Pazartesi günü Shibburn tarafından kaydedilen SHIB yakımları ise 86.429.656 meme coin’e ulaştı.

Shibariumscan explorer, bu hafta başlarken Layer-2 blok zincirinin büyük bir ilerleme kaydettiğini ve ölçümlerinin yükseldiğini gösteriyor. Şu anda Shibarium, üzerinde neredeyse 3.000.000 işlem yapıldığı için büyük bir yeni rekora ulaşmaya yakın.

Çıkarılan blok sayısı 708.052’ye yükseldi ve bağlı cüzdanların toplam sayısı 1.246.644’e ulaştı. Şu ana kadarki günlük işlem sayısı, 200.000’den fazla günlük transferin son zirvesinden 42.830’a düştü.

İşte Shiba Inu ‘nun Shibarium Aracılığıyla Ne Zaman Yakılacağı

Resmi Shiba Inu temsilcisi Lucie’nin yakın tarihli bir X gönderisine göre, Shibarium’un trilyonlarca SHIB ‘yi ne zaman yakmaya başlayacağını soran topluluk, Layer-2 blok zincirini şu andan çok daha aktif bir şekilde kullanmaya başlamalıdır.

Buradaki soru, Lucie’nin de ifade ettiği gibi, Shibarium’un ne zaman yanmaya başlayacağı değil, SHIB ordusunun borsalardan Shibarium’a ne zaman göç edeceğidir. Lucie şunları ekledi: “Yanmalar işlem başına belirleniyor, yanmalarla ilgili tweetlere göre değil. Milyonlarca sahibi varken, neden bu hareketi desteklemeyelim?”

SHIB geliştirme ekibini yanıklar konusunda rahatsız etmenin faydasız olduğunu, ancak Shibarium ‘daki her bir işlem SHIB ‘nin yakılmasına kendi katkısını yaptığından, topluluğun bu yanıkları teşvik etmesi gerektiği konusunda uyardı. Bu, BONE tokenları ile ödenen gaz ücretleri aracılığıyla yapılır; ücretin bir kısmı bir kenara ayrılır ve belirli bir limit aşıldığında, bu BONE SHIB ‘ye dönüştürülür ve harcanamaz bir cüzdana taşınır.

Bu nedenle Lucie şu sonuca varmıştır: “Yanıkları başlatmak için Shibarium’u aktif olarak kullanmanız gerekir. Ne kadar çok kullanırsanız, yanıklara o kadar çok katkıda bulunursunuz.”

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.