a

Shiba Inu Düşüş Eğiliminden Bu Yana Artış Gösterdi! İşte Nedeni

coinnet
coinnet

Shiba Inu (SHIB), 11 Eylül’de 0,00000695 $’a düşmesinden bu yana kazanç kaydetmeye devam etti ve yatırımcılar arasında toparlanma kampanyası umudunu tetikledi.

SHIB 4 ila 8 Eylül tarihleri arasında ayılara karşı muazzam bir mücadele ruhu sergiledikten sonra satış baskısına boyun eğerek büyük düşüşlere yol açtı. Bu düşüşler, varlığın 0,00000695 $’a gerilediği 11 Eylül’e kadar devam etti.

Shiba Inu 0,00000695 $ seviyesini en son Haziran ortasında görmüştü. SHIB 11 Eylül’deki çöküşün ardından bir geri dönüş sahneleyerek günü 0,000007 doların üzerinde kapattı ancak yine de gün içi kaybını korudu.

Shiba Inu günlük bir kazanç serisi kaydetmeye devam ederken geri dönüş ertesi güne de yayıldı. Varlık, 12 Eylül’den 15 Eylül’e kadar art arda dört kazanan mum bastı. SHIB bu dört gün içinde %5,43’lük bir bileşik kazanç elde etti.

Devam eden artış karşısında hafif bir sarsıntı yaşamasına rağmen, Shiba Inu 0,000007 $’ın üzerinde bir pozisyon kapattı ve yazım sırasında 0,00000739 $’dan el değiştiriyor. Bu fiyatla Shiba Inu yazım sırasında 0,00000695 $’dan %6,33 oranında yükselmiş durumda. Bu gerçeklik varlığın toparlanabileceği umudunu körükledi.

Boğa Shiba Inu MACD Geçişi

Dahası, Shiba Inu günlük grafiğinden elde edilen veriler bu yatırımcı güvenini daha da pekiştiriyor. Özellikle, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesi yükseliş sinyalleri gösteriyor.

MACD Çizgisi kısa süre önce 24 saatlik zaman diliminde Sinyal Çizgisinin üzerine çıktı. Bu geçiş bir düşüş trendi sırasında gerçekleştiğinde, tipik olarak momentumda potansiyel bir değişim anlamına gelir. Düşüş trendinin güç kaybedebileceğini ya da potansiyel olarak tersine dönebileceğini gösteren bir yükseliş işareti gönderir.

Bu olay en son 12 Temmuz’da meydana gelmişti. Dikkat çekici bir şekilde, Shiba Inu 13 Temmuz’da XRP davasının zaferine dayanarak %73’lük muazzam bir gün içi artış kaydetti. Ne yazık ki MACD Çizgisi 24 Temmuz’da Sinyal Çizgisinin altına düştü ve SHIB o tarihten bu yana düşüşe geçti

MACD Çizgisi tekrar Sinyal Çizgisinin üzerine çıktığına göre, başka bir toparlanma spekülasyonu hız kazandı. Ancak yükseliş geçişi şu anda o kadar belirgin değil. Sonuç olarak yanlış ticaret kararları vermekten kaçınmak için dikkatli olmak gerekir.

Buna ek olarak, SHIB ticaret hacminde düşüşe tanık oluyor. Varlığın 24 saatlik hacmi 100 milyon $’ın altında kaldığı için bu eğilim 12 Eylül’den bu yana devam ediyor. Düşük işlem hacmi, ilginin ve katılımın azaldığını ve potansiyel olarak Shiba Inu ‘ya yönelik bir güven eksikliğine işaret ediyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.