a

Shiba Inu Ekibi Yeni Gelişmelerden Bahsedip Umudu Geri Getirdi!

coinnet
coinnet

Shiba Inu ekosistemi geçtiğimiz birkaç ay içerisinde Shibarium katman-2 ağ lansmanı dahil olmak üzere pek çok yeni gelişmeyi karşıladı. Fakat projenin Telegram Grup Yöneticisi RagnerShib’e göre Shiba Inu ‘ya daha fazla şey geliyor ve topluluk bu doğrultuda şaşıracak.

RagnerShib Çarşamba günü attığı bir tweette SHIB ‘nin meme paradan geniş bir ekosisteme nasıl büyüdüğünü hatırlattı. Ekosistemde yer alan üç büyük token Shiba Inu (SHIB), Dogekiller (LEASH) ve Bone ShibaSwap (BONE) halihazırda 4,5 milyar dolarlık birleşik piyasa değerine sahip durumda. Üstelik SHIB 4,2 milyar dolarlık kapitalizasyonla en baskın olanları.

Bunun yanı sıra Telegram topluluğu lideri Shiboshis NFT koleksiyonu ve ufukta görünen SHIB Metaverse için LAND teklifleri de dahil SHIB bağlantılı ürünlerden de bahsetti. RagnerShib son olarak Google Play Store ve Apple’da halihazırda mevcut durumda olan Web3 tabanlı koleksiyon kart oyunu Shiba Eternity’den de söz etti.

RagnerShib Shiba Inu topluluğunun ekipten bundan sonra neler bekleyebileceğini söylemeden Shibarium’un “DeFi dünyasını bozmak ve değiştirmek” için burada olduğunu herkese hatırlattı.

Shiba Inu Topluluğuna Umudu Geri Getirmek

RagnerShib’in SHIB ‘den gelecekler hakkında yaptığı son yorumları kripto yatırım portföylerini tüm zamanların en düşük seviyelerine sürükleyen büyük ölçüde yorucu bir ayı piyasasını takip ediyor. Shiba Inu ekosistemi de bundan etkilenmedi. Ayrıca SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008845 $’dan %91’lik bir değerle işlem görüyor.

Bunun yanı sıra SHIB ekibi yeni ürünleri piyasaya sürüp ve işlerin eninde sonunda tersine döneceğine dair güvenini korudu. Dolayısıyla topluluğuna umut vermeye devam etti. Benzer gelişmede SHIB baş pazarlama stratejisti Shiba Inu ‘dan kaybolanların sular durulduğu zaman geri döneceklerini ifade etti.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.