a
coinnet

Shiba Inu Metaverse Danışmanı SHIB’i Uzun Vadede Tutacağını Onayladı

coinnet
coinnet

Shiba Inu Metaverse Danışmanı olan Marcie Jastrow, kısa bir süre önce Twitter’da yaptığı bir paylaşımda, kripto topluluğunda belirli bir projenin ya da topluluğun erken benimseyen ya da uzun süredir devam eden bir üyesi olmak anlamında kullanılan bir terim olan Shiba Inu OG statüsünü sorgulayan iddialara yanıt verdi.

Tartışma Shiba Inu ile ilgili güncellemelere adanmış bir medya kuruluşu olan Shibarmy’nin resmi Twitter hesabının, takip etmeye değer birkaç Shiba Inu OG hesabını listeleyen bir tweet paylaşmasıyla başladı. Listede Marcie Jastrow da yer alıyordu.

Ancak bir SHIB topluluğu üyesi olan Yasei Okami Jastrow’un kategoriye dahil edilmesiyle ilgili şüphelerini dile getirirken, adı geçen diğer isimleri de doğruladı. Okami, Jastrow’u ücretli SHIB Johnny come lately sözcüsü olarak değerlendirdi.

Şüpheciliğe yanıt veren Jastrow; “Gerekçelendirmem gerektiğini fark etmedim ama işte başlıyoruz. Oğlum Robinhood hesabını kurup bana shibstory’yi anlattığından beri SHIB sahibiyiz.” dedi.

Hiçbir zaman bir OG olduğunu iddia etmediğini ve Shiba Inu topluluğunun kişinin katılım süresi ne olursa olsun kapsayıcı kalacağını umduğunu açıkladı.

Shiba Inu

Jastrow, Okami’nin yorumlarıyla daha fazla ilgilenerek SHIB holdingleri ve NFT’leri hakkında bilgi paylaşmayı teklif etti. Ayrıca şeffaflığa olan bağlılığını ve SHIB ekosistemine katılımını sergileme isteğini vurguladı.

Shiba Inu’nun Metaverse Danışmanı olarak Jastrow’un rolü, Shiba Inu ‘nun metaverse’ini geliştirme ve uygulama konusunda içgörü, rehberlik ve uzmanlık sağlamayı içeriyor. The Crypto Basic Jastrow’un SHIB topluluk faaliyetlerine sayısız katılımını bildirdi.

Kısa süre önce en önemli odak noktasının SHIB Metaverse projesi için verimli bir Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi (UI/UX) tasarlamak olduğunu doğruladı. The Crypto Basic’in daha önce açıkladığı gibi, Jastrow Mart ayında 2023 SXSW festivalinde Paramount Pictures’ın fütüristi olan Ted Schilowitz ile bir araya geldi. Toplantı Schilowitz ile yaklaşan bir işbirliği spekülasyonlarını ortaya çıkardı.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.