a
coinnet

Shiba Inu, Shibarium Destekli Restoranını Resmen Açtı

coinnet
coinnet

İtalya merkezli restoran Welly, operasyonlarını, şeffaflığını, müşteri katılımını ve sadakat programını geliştirmek için Shiba Inu’nun L2 blok zincirinden yararlanıyor.  

Yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre  Shiba Inu ve Welly resmi olarak bir Web3 restoranı açtılar. Napoli merkezli Web3 restoranı Welly, hem Shiba Inu topluluğu hem de kripto para biriminin L2 blockchain’i Shibarium tarafından destekleniyor. 

Welly, Shibarium Aracılığıyla Blockchain’i Kucaklıyor 

Hareket, fast food endüstrisinin dönüşümünde blockchain teknolojisinden yararlanma çabasının bir parçası. Özellikle Shibarium, müşteri katılımı ve gıdaya dayalı teşvikler de dahil olmak üzere restoranın operasyonlarının yönetilmesinde hayati bir rol oynayacak.  

Duyuruya göre açılış web3 restoranı İtalya’nın Napoli şehrinde bulunuyor ve operasyonlarını franchising yoluyla dünyanın çeşitli yerlerine genişletme planları yapılıyor. 

Welly’nin geçen yılki yumuşak lansmanının ardından Shiba Inu meraklılarının ilgisini çektiğini belirtmekte fayda var. Restoranın menüsünde hamburger, kızarmış tavuklu sandviç ve patates kızartması yer alıyordu. 

İlginç bir şekilde Welly, Shibarium sayesinde artık blockchain teknolojisini tamamen benimsedi. 

Shiba Inu Ekibi Tepki Verdi 

Gelişme hakkında yorum yapan Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Welly’nin operasyonlarının tüm bölümlerinin Shibarium gibi yüksek güçlü bir blockchain’den yararlanacağını söyledi. 

“Shibarium’un hem süreçleri kolaylaştırma hem de fast food franchise sürecinin her bölümünü teşvik etme, hem franchise sahipleri hem de müşterileri markaya bağlama yeteneği sayesinde Welly’nin fast food alanında en iyi deneyimlerden biri haline gelmesine yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi . 

Ayrıca, başka bir geliştirme ekibi üyesi Stefano Guglielmini, Web3’ün özellikle insanların işbirliği yapma biçiminde getirdiği paradigma değişimini vurguladı. 

“Wellys’te, dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin her gün aynı tutku ve ortak hedefle bize katıldığını görüyoruz; bu da geleceğin merkezi olmayan işbirliğine ait olduğunu gösteriyor” diye ekledi. 

Shibarium 2,7 Milyon İşlemi Aştı 

Shibarium’un 16 Ağustos’taki ana ağ lansmanından bu yana yaygın bir şekilde benimsendiğini belirtmekte fayda var. İki hafta süren teknik sorunlarla karşılaşmasına rağmen L2 blockchain, 2,7 milyon işlemin aşılması da dahil olmak üzere dikkate değer kilometre taşları kaydetti. 

Bu haberin yazıldığı sırada Shibarium’un toplam işlemleri yaklaşık 2.766.680 (2,76 milyon) seviyesinde bulunuyordu. Ayrıca  Shibariumscan verilerine göre şu ana kadar 1.246.293 (1,24 milyon) cüzdan adresi Shibarium ile etkileşime girdi.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.