a

SINOVATE 1-Click setUP ile tanışın: Düğüm oluşturma kolaylaştı

SINOVATE 1-Click setUP ile Düğüm (Node) oluşturmak artık çok kolay!

En son AURORA mainnet yükseltmesi, türünün ilk örneği olan cüzdan içi Tek Tıkla kurulum özelliği de dahil olmak üzere çok sayıda yeni geliştirmeyle donatılmış olarak geldi ve infinity node oluşturmayı mümkün olduğunca kolaylaştırdı. Bu makale, SINOVATE kurulumunun nasıl çalıştığını, sağlanan faydaları ve herkes için gerçek ademi merkezileştirmeyi nasıl etkinleştirdiğini açıklamaktadır.

SINOVATE Tek Tıkla kurulum nedir?

Tek Tıkla kurulum, SINOVATE geliştirme ekibi tarafından sıfırdan tasarlanmış soğuk bir barındırma hizmetidir. Bu, daha önce hiç masternode kurmamış veya Linux işletim sistemini kullanmamış olabilecek deneyimsiz kullanıcılar düşünülerek oluşturuldu. Aylık yalnızca 2,99 ABD Doları (yalnızca SIN ödemesiyle yıllık plan maliyeti) karşılığında, sorunsuz ve kullanıcı dostu VPS (Sanal Özel Sunucu) barındırma hizmetimiz,% 100 düğüm çalışma süresi garantili olarak mevcut sağlayıcılara göre anında uygun maliyetli avantajlar sağlar.

Gerçekten göründüğü kadar kolay mı?

Gerçekten çok basit. Yalnızca birkaç kısa tıklamayla, söz konusu ağ katılımcıları bir yıla kadar önemli bir pasif gelir elde etmeye başlayabilir. Daha önce bir infinity node kurmuş olan topluluk üyeleri için SINOVATE kurulumu, VPS ihtiyaçlarınızı maliyetinin bir kısmıyla yeniden değerlendirmek için mükemmel bir fırsat sağlar. SINOVATE Tek Tık kurulumunu kullanarak Deterministic Infinity Node kurmak için lütfen bu kılavuzu takip edin. Size her adımda rehberlik edecek açıklayıcı video için burayı tıklayın.

Bu harika, Ancak ya bir sunucu çökerse!? Düğümüm güvende kalacak mı?

Hatanın merkezi bir başarısızlık noktası yoktur. SINOVATE kurulum hizmeti, Almanya, Fransa, Birleşik Krallık, Finlandiya ve Türkiye dahil olmak üzere dünya genelinde bulunan 9 veri merkezini kullanıyor ve şimdiye kadar 1.400’den fazla infinity node barındırıyor. Bu, tek bir sunucu deneyiminin sorun yaratması gibi beklenmedik bir durumda, düğümlerin barındırılmasının etkilenmeyeceği ve SINOVATE ağının her zaman önemli ölçüde dağıtılmasına izin vereceği anlamına gelir:

Tüm infinity node konumları, gezgininizde görüntülenebilir.

SINOVATE kurulumunda bir infinity node barındırmak tamamen merkezi değildir. Yalnızca SINOVATE geliştirme ekibi tarafından gerçekleştirilen bakım merkezileştirilir. Düğüm sahipleri, özel anahtarları üzerinde tam kontrole sahiptir ve toplam güvenlik, sorumluluk ve sahipliğin her zaman korunmasını sağlar. Sonsuzluk düğümünüz ve ilgili tüm ödüller emin ellerde: yani sizin!

| Anahtarlarınız, madeni paralarınız burada her zaman geçerlidir.

SIN için ademi merkeziyetçilik oyunun adıdır ve sonsuza kadar öyle kalacaktır. Gelecek nesiller için yaptığımız her şeyde tamamen şeffaf olmaya devam edeceğiz. Bugün SINOVATE Tek Tıkla kurulum yoluyla bir sonsuzluk düğümü oluşturun.

Bize katılın, web sitemiz ve sosyal medya platformlarımız aracılığıyla gelecek tüm güncellemeler için bizi izlemeye devam edin:

Website,  Discord,  Telegram Bitcointalk Twitter Facebook,  Linkedin, Team, YouTube,  Reddit,  Instagram.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.