a

SINOVATE Haftalık Güncelleme 23/11/2020 ~ 30/11/2020

SINOVATE HAFTALIK GÜNCELLEME;

SINOVATE (SIN) her hafta haber, ilerleme ve proje geliştirmenin bir özetini sunar. Bu makale, topluluğumuzu SIN ile ilgili her şey hakkında bilgilendiren, devam eden bir dizinin en son sürümü olarak hizmet vermektedir.

SINOVATE, merakla beklenen AURORA Mainnet ve Deterministic Infinity Node (DIN) 1.0 entegrasyonunun artık canlı olduğunu doğrulamaktan mutluluk duyar ve daha önce sonsuzluk düğümleri tarafından uygulanan Dash eski masternod kodundan türünün ilk örneği olan üstün Deterministik Sonsuzluk’a başarılı geçişi işaret eder. Düğümler DIN kod tabanı. MINI Node sahipleri için daha büyük ödüller, önemli ölçüde artırılmış düğüm sayısı, istikrar, güvenlik, gelişmiş ekonomik refah ve çok daha fazlası artık ağ katılımcıları için mevcuttur.

 AURORA ilgili daha fazla ayrıntı ve diğer tüm heyecan verici yeni duyurular için Discord ve Telegram  a uğramayı unutmayın. Lütfen evde kalın, kurallara uyun ve en önemlisi güvende kalın.

DUYURULAR VE ORTAKLIKLAR

FLITS Hosting Hizmeti: Resmi SINOVATE Bildirimi

Mobil düğüm barındıran sağlayıcı  Flits, coinlerin burn prosedürünü yanlış uyguladı.. SIN ekibi tarafından sağlanan yönergelere uygun değildi. Bu, toplamda 172 sonsuzluk düğümünün hatalı olarak oluşturulmasına neden oldu, bu da etkilenen düğümlerin yakın zamanda başlatılan Deterministic Infinity Nodes 1.0 (DIN) platformuna geçemediği ve sonsuza kadar kaybolduğu anlamına geliyor.

Flits’in düğüm oluşturmak için kendi yöntemini seçmesinin doğrudan bir sonucu olarak , SIN kodundaki bir hatadan kaynaklanmayan , çözülmesi imkansız olan geri döndürülemez sorunlar yaratıldı .

Elimizden gelen en iyi şekilde kayıp fonların kurtarılmasına yardımcı olmak için harekete geçtik ve kendi çözümlerini sunduk. Bunlar arasında% 30 kayıp ödül geri ödeme planı, bir topluluk kitle fonlaması turu ve Flits uygulamasını kullanan tüm sonsuzluk düğüm sahiplerine 12 aylık ücretsiz barındırma dahildir. Tüm gerçekler ve bunların ne zaman gerçekleştiği için buraya tıklayın . Bu durum maalesef kendi elimizden çıkarken benzer sorunların asla yaşanmaması için çaba göstereceğiz. SINOVATE ekibi, düğümlerini oluşturmak için Flits kullanan son kullanıcılar için sonsuz üzgün.

SINOVATE 1-Click cüzdan içi Node setUP açıklayıcı videosu yayınlandı

SINOVATE Cüzdan İçi Tek Tıkla Node kurulumu sayesinde bir sonsuzluk düğümü kurmak çok daha kolay hale geldi. Bir sonsuzluk düğümü kurmak, özellikle daha önce masternode veya Linux işletim sistemi deneyimi olmadan göz korkutucu bir olasılık olabilir.

Bunu göz önünde bulundurarak, SINOVATE geliştirme ekibi, sorunsuz ve kullanıcı dostu bir Sanal özel Sunucu (VPS) barındırma hizmeti tasarladı; bu hizmet, ayda yalnızca 2,99 ABD doları (yalnızca SIN ödemesiyle yıllık plan maliyeti) mevcut sağlayıcılara göre anında uygun maliyetli avantajlar sağlar. . SINOVATE kurulumunun mevcut VPS hizmetlerine göre avantajları arasında% 100 garantili çalışma süresi, tam ademi merkezileştirme için tüm dünyaya dağılmış 9 veri merkezi ve özel anahtarlarınızın ve SIN paralarınızın toplam sahipliği de vardır. Daha fazla ayrıntı için bu harika açıklayıcı videoya göz atın . Bugün 1-Click-Wallet içi Node setup özelliği ile SIN düğümünüzü oluşturun.

SIN AURORA ana ağ yükseltmesi artık yayında. Blok yüksekliği 550, 000 başlatılan 21 Kasım 2020 , saf Deterministik Infinity Düğümler (DIN) 1.0 Varolan masternode gelişmiş sonsuzluk düğümler geçişi işaretleme oluşturulan ve tamamen SINOVATE geliştirme ekibi tarafından inşa etti.

İçin Güncellenmesi AURORA Mainnet Wallet olduğu için bizim yepyeni DIN kod temeli ile uyumlu olacak şekilde ve ödülleri almaya devam etmek için, sonsuzluk düğüm sahipleri için zorunlu. DIN’i bu kadar özel yapan, MINI Node ödüllerinin neden önemli ölçüde arttığı, SINOVATE kurulum uygulaması ve daha fazlası dahil olmak üzere AURORA ana ağ yükseltmesi hakkında daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın . Sonsuzluk düğümünüzü DIN’e geçirmek için lütfen bu talimatları izleyin . SIN kurulum kullanıcıları , yeni kod tabanımıza geçiş kolaylığı için bu kılavuzu izlemelidir .

SINOVATE SETUP Kara Cuma Promosyonu

10 şanslı topluluk üyesi, 12 aylık SINOVATE kurulum planımızda% 20 indirim için BlackFriday2020 kodunu kullanarak Kara Cuma Promosyonumuzdan yararlanabildi. Cüzdan içi 1-Click SINOVATE Node kurulumu özelliğimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz .

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.