a

SINOVATE, ilk HODL Coin Offering (HCO) Ödüllerini Sahiplerine Ulaştırdı

SINOVATE (SIN), HODL Coin Offering (HCO) katılımcılarının ilk ödüllerini sahiplerine ulaştırdı. Kazanılan ödülleri görmek için hesabınızdaki “cüzdan” sekmesinden “earn” bölümüne bakabilirsiniz. Ödüllerin görüntülenebilmesi için HCO alıcı adresinizi SINOVATE Explorer’a eklemeniz gerekmektedir.

Ödüller Ne Zaman Dağıtıldı? Ne Kadar Süreyle Dağıtım Yapılacak?

Kullanıcıların kazandığı ilk ödüllerin yaklaşık %50’lik kısmının dağıtımı 31.12.2020 tarihine kadar yapıldı. Resmi olarak ilk ödüller 19.02.2021 tarihinde tamamlandı.

Geri kalan ödüller 12 aya yayılarak dağıtılacaktır. Aylık belirli miktarda ödüller kullanıcılarına ulaştırılacaktır. Bu süre tamamlandıktan sonra herhangi bir ödeme yapılmayacağını hatırlatmak isteriz.

Ne Kadar Ödül Alacağım?

Belirli aralıklarla alınacak SIN miktarı, seçtiğiniz kazanç seçeneğine bağlı olarak değişmektedir. Kazanabileceğiniz HODL Coin Offering miktarlarını hesaplamak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Kampanyaya Üye Değilim. Geç mi Kaldım, Hala Katılabilir miyim?

SINOVATE HODL Coin Offering (HCO) için katılımlar artık kapalıdır. Tek seferlik bir pazarlama kampanyası olan bu teklif 54.000 blok (yaklaşık 75 gün) boyunca aktif kaldı. Yeni kullanıcı girişleri 04.02.2021 tarihine kadar devam etti ve bu tarihte sona erdi. Bu tarihten sonraki katılımlar dikkate alınmamaktadır.

Infinity Node Satın Alacak Kadar Bütçem Yok. HCO Haricinde Nasıl Pasif Gelir Elde Edebilirim?

PoS4 hibrit algoritması şirket içerisinde yerleşik olarak çalışmakta ve şu anda devam etmektedir. Bu algortima holding seviyenize ve Infinity Node sahipliğinize bakılmadan, mobil cihazlar da dahil olmak üzere tüm yerel cüzdanlarda sürekli olarak tek tıklamayla staking yapılmasına izin verecektir. HCO gibi 7/24 stake etmeye izin vermektedir. Bu kampanyaya katılmak için süre sınırı bulunmamaktadır. PoS4, Betelgeuse ağ yükseltmesiyle birlikte 31.03.2021’e kadar devam edecektir.

Duyurulardan haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.

Son Olarak…

SINOVATE HODL Coin Offering, Infinity Node sahipliğinden bağımsız olarak herkesin bütçesine göre giriş ücretlerini düşürebilmektedir. İlk ödüllerin tamamı ağ kullanıcılarına ulaşmıştır. Kalan ödüllerin dağıtılması, kampanya sonuna kadar sürecektir. Bu süre en fazla 12 aydır. PoS4 hibrit algoritması, 31.03.2021 tarihinden itibaren, topluluk üyelerinin gelecek yıllar için düzenli pasif gelir elde edebilmesi için stake etmeye izin verecektir.

Bizlere güvendiğini için teşekkür ederiz.

Takipte Kalın!

Bizleri Twitter’dan takip etmek için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.