CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

SINOVATE Aylık Rapor, Ocak 2021

SINOVATE Aylık Rapor, SINOVATE Aylık Rapor, Ocak 2021

SINOVATE (SIN) Ekibi yıla heyecanlı bir başlangıç ​​yaptı. Bu makale ulaşılan temel faaliyetlerin ve kilometre taşlarının tartışılacağı, devam eden bir aylık dizinin bir parçasını oluşturmaktadır. 2021, merkezi olmayan bulut depolama çözümümüz Anonim Veri Depolama (IDS), şirket içi yerleşik PoS4 hibrit algoritması, SINOVATE Proof of Inheritance (PoI) ve daha pek çok heyecan verici uygulamayla SINOVATE için bir dönüm noktası olacaktır. Güncellemeleri anında alabilmek için sosyal medya ve iletişim kanallarımızı takipte kalın. SINOVATE Aylık Rapor sizlerle…

DUYURULAR VE ORTAKLIKLAR

SINOVATE Aylık Rapor, SINOVATE Aylık Rapor, Ocak 2021
SINOVATE Aylık Rapor

SINOVATE ilk HODL Coin Offering ödüllerini dağıtıyor

SINOVATE, ilk ödülleri SINOVATE HODL Coin Offer (HCO) katılımcılarına dağıttı. 2020’de devam eden COVID-19 küresel salgını ile birçokları için zor bir yıl olduğundan SINOVATE, güvenleri için mümkün olan en erken fırsatta tüm HCO katılımcılarına teşekkür etmek istedi ve kampanyaya olan bağlılıklarının tam olarak olacağına dair gönül rahatlığı ve güven sağladı ve kullanıcıları tamamen ödüllendirildi.

31.12.2020 tarihinden itibaren ilk ödüllerin yaklaşık % 50’si gönderilmiş, kalanı da 604.000 bloğundan sonra ödenmiştir. Diğer tüm ödüller toplam 12 ay boyunca aylık aralıklarla alınacaktır. Aralık başına alınan SIN miktarı, tercih ettiğiniz kazanç seçeneğine bağlıdır. Daha fazla ayrıntı için burayı tıklayın.

SINOVATE Aylık Rapor diğer aylar için takipte kalın. SINOVATE, Ocak 2021 Finansal Bilanço haberimiz için linke tıklayın.

Kaynak: medium.com

Benzer Yazılar

Cocos-BCX ve DEGO, Treasureland Mall’daki NFT işlemiyle ilgili bir işbirliği anlaşması imzaladı

Hilal DERİN

PIVX Nedir, Kullanım Alanları Nelerdir?

mücahit duran

SINOVATE

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku