a
NFT
coinnet
coinnet
  1. Destek Bulundu

Solana fiyatı 17 $ desteğinin üzerinde kalmayı başardı ve alıcılar tekrar ilgi göstermeye başladı. Bu da fiyatın son birkaç gün içinde rahatlama rallisine girmesine yol açtı. Ancak 20 $’lık direnç, satıcılar geri dönebileceğinden yükseliş momentumunu durdurabilir.

  1. Düşüş Trendi Hala Sağlam

Bu sıçramaya rağmen, Solana fiyatı hala büyük bir düşüş trendi içinde bulunuyor. Solana 20 doların üzerine çıkmadığı ve bu seviyeyi desteğe dönüştürmediği sürece eğilim düşüş yönünde kalmaya devam edecek. Belirleyici olacağı için 20 $ seviyesini yakından izleyin.

  1. Yakında Geri Dönüş mü?

Günlük MACD histogramı, daha sonra sürekli bir tersine dönüş olasılığını ortaya çıkaran daha yüksek düşükler yapıyor. Hareketli ortalamalar da bu ay ikinci kez yükseliş eğilimi göstermeye istekli görünüyor. Yükselişe geçmek için henüz çok erken. Ancak bunlar umut verici işaretler.

Solana için önyargı, direnç devam ettiği sürece düşüş eğilimindedir.

Solana Fiyatı için Kısa Vadeli Tahmin

Direncin 20 dolarda test edilmesini bekleyin. Buradaki herhangi bir başarısızlık ve Solana muhtemelen düşüş trendine devam edecektir. Böyle bir durumda 17 ve 15 dolardaki destek seviyelerini izleyin.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.