a

Solar Art Yarışması Kazananları Belli Oldu!

Herkese merhaba,

Kılavuzlardan biri, maskotumuz Leo’ yu dahil etmenin şansınıza yardımcı olacağını belirtti. Özellikle de sadece izlenen veya kopyalanan değil, orijinal bir çizim olarak yapılmışsa.

Bununla birlikte, kazananlara geçelim!

Elle Çizilmiş Büyük Ödül

Kullanıcı Yeu bu harika sanat eserini yarattı ve Jüri oybirliğiyle bunu yarışmanın büyük 550 SXP galibi olarak seçti. Leo’nun çizilme şeklini seviyoruz, dünyadaki merkezi olmayan ağ üzerinden koşarak sert Solar alevleri bırakıyoruz. Güzel stil, renkler, güzel arka aydınlatma… Tebrikler!

Elle Çizilmiş İkincilik

El çizimi kategorisinde 50 SXP ikincilik ödülü, kullanıcı Talatreisxp tarafından oluşturulan bu sevimli küçük baskıdır. Güzel küçük geleneksel kalem çizimi. Bu sadece Solar ‘ın güneşin doğuşunu izleyen Aslan’ ın güzel bir ruh halidir.

3D Kazanan:

3D kategorisinde kazanan bu eğlenceli sahnedir. Kötü adam Theo, Leo’nun kötü kardeşi. Evet, biliyoruz, bu 3D karakterin yaratıcısı Babbez’ in tamamen farklı bir köken hikayesi vardı, ama kesinlikle bu konuda yanılıyor olmalı. Aslan asla kötü adam olmazdı değil mi? Gerçekten güzel 3D karakter modelleme, aydınlatma ve render. 150 SXP ödülü size düşüyor!

3D İkinciliği

3D kategorisinde 50 SXP ödülü için ikinci olan bu güzel küçük Solar Craft 3D sahnesine gidiyor. gutzboi04 kullanıcısının Solar evrenimizden bir konu çıkarmasını gerçekten seviyoruz. Solarcraft’ ı bir sonraki seviyeye taşıdığımızı biliyor muydunuz? Yeni District 53 Solar metaverse oyununun betasına katılın!

Dijital İllüstrasyon Kazananı

Sonra son kategoride 150 SXP kazanan görüntü: “Dijital İllüstrasyon” Yeji’ ye gidiyor. Nayiem’ in harika konsepti, Soları aya taşıyan Solar`ın teknik lideri!

Dijital İllüstrasyon İkincisi:

Kar kullanıcısı tarafından oluşturulan Aslan bebekli bir kızın bu güzel illüstrasyonu. 50SXP yolunuza çıkıyor!

Ödülü Almak İçin:

Ödülünüzü almaya @CNghtn için Solar Cüzdan adresinizle bir anlaşmazlık mesajı gönderin!

Özel teşekkürler

  • delegate fnoufnou
  • delegate Motolaji
  • delegate goat
  • delegate Mtaylan
  • delegate osrn
  • delegate AxeFin
  • delegate Sevi

Bir sonraki yarışma için herkesi tekrar görmeyi umuyoruz!

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.