a

SolarX Yüzde 6 Artışla En Trend Coin Oldu! İşte SOLX Fiyat Tahmini

coinnet
coinnet

SolarX (SOLX) fiyatı bugün %6’ya kadar yükseldi ve yeni altcoin son 24 saat içinde 0,1821 $’a tırmanarak kripto para piyasasının bir bütün olarak %1’in biraz üzerinde düşüş gösterdiği bir dönemde işlem gördü.

Güneş enerjisiyle çalışan yeni blok zinciri SolarX yerel tokenı olan SOLX fiyatı, geçen haftanın sonunda Uniswap ve diğer ticaret platformlarında listelendiğinden beri neredeyse düzensiz bir şekilde yükseldi ve düştü. Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,2319 $’dan (22 Eylül) şimdiden %21 düştü.

Yine de yeni coine olan ilgi yüksek kalmaya devam ediyor ve geçtiğimiz gün daha fazla borsa bu coini desteklediğini duydu. Böylelikle potansiyel kazançlar için başka bir kaynak sağladı.

SolarX Fiyat Tahmini

Listeleme sonrası düzeltmenin bir parçası olarak hafta sonu boyunca düştükten sonra, SOLX şimdi teknik özellikleri güçlü bir konumda olan başka bir büyüme hamlesinin tadını çıkarıyor gibi görünüyor.

Göreceli güç endeksi (mor), hafta sonunun çoğunu 40 civarında veya altında geçirdi. Sonra tekrar 50’nin üzerine çıktı ve bu da yenilenen piyasa ilgisini gösteriyor. Bu ilgi, coinin son 24 saat içinde 3,5 milyon dolara kadar yükselen işlem hacmindeki artışla da gösteriliyor.

Aynı zamanda, SolarX fiyatı kısa vadeli hareketli ortalamasının (sarı) üzerine çıktı. Bu da son birkaç saat içinde ivmesinin arttığının bir başka işareti. Tüm bunlara dayanarak, yeni token mevcut rallisi bitmeden önce potansiyel olarak daha da yükselebilir ve kripto para muhtemelen önümüzdeki gün 0.190 $ ‘a ulaşabilir.

Yukarıda da belirtildiği gibi SolarX, platformun tanıtım belgesinde de belirtildiği gibi “madencilik sürecine güç sağlamak için güneş panelleri veya diğer yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmak üzere geliştirilen” kendi SolarX Madencilik Cihazı ile birlikte başlatılan yeni bir kripto para projesidir.

Madencilik için güneş enerjisinin bu şekilde kullanılması, aslında bir ERC-20 tokenı olan SOLX için piyasanın iştahını kabartmış görünüyor. Bir ERC-20 token olarak SOLX’in arzının %60’ı gerçekten madencilikle elde edilecek ve Polygon üzerinde çalışacak, diğer %40’ı ise SolarX ‘in SolarX Green Chain olarak adlandırılan kendi blok zinciri üzerinde çalışacak.

SOLX

SolarX zincirinin işlevsellik ve özellikler açısından (madencilik için güneş panellerini kullanma becerisinin ötesinde) gerçekte ne sunacağı net değil, bu nedenle bir şüpheci, ilk lansmanının ve listelemelerinin ötesinde sürdürülebilir ve başarılı bir yaşamı olup olmayacağını merak ettiği için affedilebilir.

Yine de, bu tür sorular bir dizi borsanın yeni kripto parayı listelemesini engellemedi ve şu anda beş merkezi borsa kriptoyu destekliyor. Yalnızca buna dayanarak SolarX ‘in kısa vadede daha da yükselmesini bekleyebiliriz. Ancak bir token olarak ne kadar sürdürülebilir olacağı henüz belli değil.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.