a
NFT

Storage Blockchain Datamall Chain, 4 Ağustos’ta Mainnet’i Başlattı ve $DMC Token 3 CEX’te Listelendi

coinnet
coinnet

Açık kaynaklı bir blockchain platformu olan Datamall Chain, Mainnet’inin 4 Ağustos 15:00 TSİ’de yayınlandığını duyurdu. Aynı zamanda yerel tokenı DMC, Gate.io, LBank ve BitMart’ta gibi merkezi borsalarda listelenmesi haberi ile önemli bir çıkış yaşıyor.

Datamall Chain, depolama için merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir çözüm sağlamayı amaçlar. Veri depolama talep edenler ve sağlayıcılar için bir eşleştirme pazarı oluşturur.  Depolama sağlayıcıları, $DMC’yi stake ederek, Datamall Chain’in düğümleri haline gelir, madenciliğe katılır ve depolama tüketicileri, $DMC ile sağlayıcılardan depolama kapasitesi satın alabilir. Grafik madencilik havuzu yönetim yazılımı ve foggie adı verilen kişisel Web3 terminali gibi yenilikçi ürünlerin yardımıyla, kullanıcılar Web3 depolamasını kolayca kullanabilir veya karmaşık ayarlar olmadan tek bir tıklamayla $DMC madenciliğine katılabilirler.

$DMC, maksimum 1 milyar token arzıyla Datamall Chain’in yönetişim ve hizmet tokenıdır. Tokenların %60’ı madencilere, %20’si operasyonlara, %15’i pazarlamaya ve %5’i Datamall Chain ekibine dağıtılacak.

İlgili: Datamall Zinciri — CYFS Tabanlı Yeni Nesil Merkezi Olmayan Depolama Genel Zinciri

DMC Hakkında

Datamall Chain, Nash-Consensus depolama sözleşmelerine dayalı merkezi olmayan depolama ağı oluşturarak, istikrarlı, güvenilir ve merkezi olmayan depolama hizmetleri sağlayarak, kullanıcıların farklı veri türleri için farklı güvenilirlik ve performans belirlemesine ve farklı maliyetler ödemesine olanak tanıyan açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur.

DMC Token Hakkında

Datamall Coin (DMC), DMC Fundation tarafından Datamall Zincirine dayalı olarak yayınlanan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Datamall Chain, kullanıcılara merkezi olmayan, verimli, güvenli ve açık bir depolama platformu sağlamak için gerçek veri depolama hizmetleri aracılığıyla merkezi olmayan bir pazar yeri oluşturmayı amaçlar. DMC’ye sahip olan kullanıcılar, son teknoloji merkezi olmayan depolama hizmetine erişebilir ve sürdürülebilir bir depolama ekosistemi oluşturan depolama alanına sahip olmaktan teşvikler alabilir.

Depolama hizmeti işlemlerinin aracı ve değer taşıyıcısı olarak DMC tokenı, merkezi olmayan depolama işlem pazarını etkili bir şekilde teşvik edecek, yönetişim verimliliğini artıracak ve Web3 depolama ekosisteminin hızlı gelişimini de destekleyecektir.

Detaylı bilgi için WEB sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

DMC Twitter

DMC Telegram

DMC Medium

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.