a

Sygnum Bank, Bu Altcoin ile Banka Düzeyinde Stake’i Genişletiyor

Cardano (ADA), Sygnum’un Ethereum 2.0 (ETH), İnternet Bilgisayarı (ICP) ve Tezos (XTZ) gibi önde gelen Proof-of-Stake protokollerini içeren büyüyen banka düzeyinde stake portföyüne katılıyor.

Dünyanın ilk dijital varlık bankası olan Sygnum, bugün banka seviyesindeki stake portföyünü Cardano blockchaininin yerel kripto para birimi ADA ile genişlettiğini duyurdu. Sygnum halihazırda Ethereum, İnternet Bilgisayarı ve Tezos üzerinde stake yapma imkanı sunuyor. Müşteriler Cardano’yu mevcut cüzdanlarından stake edebiliyor ve stake ödülleri kazanabiliyor. Sygnum’un stake hizmetleri, ayrılmış cüzdanlar, güvenli özel anahtar yönetimi ve çok katmanlı güvenlik altyapısı ile garanti edilen kurumsal düzeyde güvenlik ile bankacılık platformuyla tamamen entegredir.

2017 yılında piyasaya sürülen üçüncü nesil bir blockchain platformu olan Cardano, platformunda herhangi bir yeni ürün, hizmet veya güncellemenin yayınlanmasından önce kanıta dayalı bilimsel hakemli süreçleri uygulayan ilk blockchain platformuydu. Küresel olarak merkezi olmayan uygulamalara, sistemlere ve toplumlara, güvenlik ve sürdürülebilirlik sağlama misyonuyla yenilikçi teknolojilere öncülük eder.

Staking, stake ödülleri karşılığında Proof-of-Stake blockchainindeki işlemlerin doğrulanmasına aktif olarak katılma sürecidir. Proof-of-Stake protokolleri, bu alternatif konsensüs mekanizması nedeniyle Proof-of-Work’ten önemli ölçüde daha az enerji kullanır. Cardano blockchaini ile, yetki verenler her dönemde (beş gün) ödüller alır. Ayrıca istedikleri zaman ADA’larına erişebilir veya bunları geri çekebilirler.

Sygnum Bank İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger şunları söyledi: ” Dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesi artmaya devam ediyor. Temel protokollerin yanı sıra ödül kazanma becerisine yönelik talep de artmaya devam ediyor. Sygnum’un banka düzeyinde stake teklifi, Şimdi Cardano da dahil, müşterilerimize düzenlenmiş bir bankanın güvenliği ve gönül rahatlığıyla desteklenen geniş bir yatırım fırsatları yelpazesi sunuyor. ”

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, “ Sygnum Bank’ı ve müşterilerini gelişen ekosistemimize davet etmekten mutluluk duyuyorum. Bu yeni teklif, Sygnum müşterilerinin, varlığı devretmek veya kilitlemek zorunda kalmadan risksiz bir stake deneyiminin keyfini çıkardıkları ekosistemimize katılmalarına olanak tanır. Ek olarak, Cardano’nun son teknoloji mimarisi, hem perakende hem de kurumsal müşterilere ADA sahipleri için benzersiz bir deneyim sunar. ADA’nız üzerinde her zaman güce sahipsiniz ” dedi.

Ayrıca, “Cardano’yu entegre etmekten ve kurumsal düzeyde staking teklifimizi daha da genişletmekten memnuniyet duyuyoruz. Cardano staking ile müşterilerimiz, stake ödülleri sunan ve dijital varlık portföylerini daha çeşitli şekillerde yapılandırmalarına olanak tanıyan benzersiz bir varlığa erişebilir

Sygnum Bank Hakkında

Sygnum, dünyanın ilk dijital varlık bankası ve küresel erişime sahip bir dijital varlık uzmanıdır. Sygnum Bank AG’nin İsviçre bankacılık lisansı ve Sygnum Pte Ltd’nin Singapur’daki sermaye piyasası hizmetleri (CMS) lisansı ile Sygnum, nitelikli yatırımcılara, şirketlere, bankalara ve diğer finansal kurumlara dijital varlık ekonomisine tam bir güvenle yatırım yapma yetkisi veriyor. Sygnum, bağımsız olarak kontrol edilen, ölçeklenebilir ve geleceğe yönelik düzenlenmiş bir bankacılık platformu işletmektedir. Disiplinlerarası bankacılık, yatırım ve Dağıtılmış Defter Teknolojisi (DLT) uzmanlarından oluşan ekibi, güvenilir bir dijital varlık ekosisteminin gelişimini şekillendiriyor. Şirket, İsviçre ve Singapur merkezli kurulmuştur ve dünya çapında faaliyet göstermektedir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.