a

Herkese tekrar merhaba. Haftalık Town Hall özet serisinin son sayısıyla tekrar birliteyiz. Bu etkinlik diğerlerine nazaran biraz daha kısa oldu. Fakat özellikle Ağustos ayında bazı temel hedeflerimizi gerçekleştirmeye doğru ilerlediğimiz için bilgi eksikliği yaşamadık. Piyasanın birkaç aydır olduğu gibi yükselişi devam ediyor. Bizim de bu konudaki tutarlı yaklaşımımız sürüyor. Şu anda ana Telegram grubumuzda yaklaşık 8.000, Ambrosus Türkiye grubumuzda 2.500’e yakın ve resmi Twitter hesabımızda 11.600’den fazla takipçi ile topluluğumuzu genişletmeye devam ediyoruz. Aileye giderek daha fazla birey eklendiği için mutluyuz ve Ağustos ayı çıktılarını gerçekleştirmenin bunu daha da büyük ölçekte yapmamızı sağlayacağını umuyoruz. Öte yandan, bu haftaki toplantıda tartışılan ana konulardan bazılarını derledik.

Geçen hafta Lang ve Kevin, orada düzenlenen Blockchain Ekonomi zirvesine katılmak için İstanbul’a gittiler. Bu, diğer projelerden ve kripto borsalarından temsilcilerle iletişime geçmek ve AirDAO konsepti hakkında geri bildirim paylaşmaya ve almaya devam etmek için değerli bir fırsattı. Markalaşmanın yanı sıra Ağustos ayında ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan FirepotSwap, stablecoin vb. ürünler ile ilgili sohbetler gerçekleştirdiler.

DEX’in gelişimi hakkında bir ürün güncellemesi yapan ve ekibinin lansmana kadar zaman çizelgesi açısından planladıkları hakkında biraz bilgi veren Firepot Finance COO’su Sebastian Varela’nın katılmasından memnuniyet duyduk. FirepotSwap’ın kapalı beta testi için beş aracı ve Firepot anlaşmazlık grubundan birkaç özel destekçi seçildi. Bu süre boyunca, takasın testnet üzerindeki işlevselliğini deneyecekler ve genel kullanıcı deneyimine ilişkin girdiler sunacaklar. Bundan sonra, Firepot ekibi testleri halka açacak ve ay içinde AMB-NET’te canlı yayına geçmeyi planlıyorlar.

Mayıs ayında, CoinNet ile ortaklık kurarak ve Ambrosus hakkında hedef kitlelerine doğrudan iletişim kurmak için Türk influencer’larla çalışarak resmi olarak Türk topluluğumuzu Telegram’da oluşturmaya başladık. Sonuçtan memnun olduğumuzu söylemek yetersiz kalır. Şu anda yaklaşık 2.500 Türk grup üyemiz var. Bu görevin ne kadar başarılı olduğunu gördükten sonra kapsamımızı daha da genişletmeyi hedefliyoruz.  Zorlu bir başlangıç ​​noktası olarak Eylül ayı ile birlikte, Güneydoğu Asya’da yeni bir Güneydoğu Asya topluluk yöneticisi işe almak ve bu özel pazar için etkileyicileri hedeflemek de dahil olmak üzere bir topluluk oluşturmayı planlıyoruz. Herhangi birinin bu alanda herhangi bir bağlantısı varsa veya herhangi bir kaliteli KOL’yi önceden biliyorsa, lütfen Telegram’daki bir yöneticiye mesaj atmaktan veya e-posta yoluyla topluluk@ambrosus.io adresine bilgi göndermekten çekinmeyin.

Diğer bazı hususlar

Telegram sohbetimize ve Twitter hesabımıza yeni üyeler çekmekte oldukça etkili oldukları için Telegram reklam kampanyalarımıza devam etmeyi planlıyoruz. Ek olarak, hem teknoloji ekibinin üzerinde çalıştığı yeni Ambrosus Explorer için bir tanıtım videosu hem de yeni yönümüzün yatırımcılara değerini göstermek için kullanılacak AirDAO üzerinden bir dizi video hazırlama sürecindeyiz. Elbette Çarşamba bilgi yarışması serisine de devam edeceğiz. Bu yüzden ana Telegram sohbetimizi de takip ettiğinizden emin olun.

Meme yarışması, şimdiye kadar düzinelerce ve düzinelerce başvuru ile fevkalade ilerliyor ve katılmak isteyen herkes için hala bol zaman var. Nihai karar, bu Cuma günü yapılacak Town Hall toplantısında kazananların açıklanmasıyla birlikte bir topluluk oylamasıyla belirlenecek. Bir hatırlatma olarak, Kazananlar 20.000 $AMB’lik bir ödül havuzundan ödüllendirilecektir. Bu nedenle kazanmak için gerçekten mücadele edin!

Nihayet Ağustos ayına ulaştık. Bu ay kilit çıktılarımızdan birkaçını başlatma isteğimizi açıkça belirttik. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bu vaadi yerine getirebileceğimizden emin olmak için her zamankinden daha fazla çalışacağız. FirepotSwap DEX’in, Ethereum ve BNB Zincir köprülerinin, AirDAO marka bilinci oluşturmanın, web sitesinin ve büyük olasılıkla ay sonuna kadar daha fazlasının lansmanını görebilecek bir topluluk olarak sizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Ambrosus 3.0 ve AirDAO’nun hedeflerini gerçekleştirme sürecinde yanımızda olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.