a
coinnet
coinnet
coinnet

TRONPAD tokeni TRON Network tarafından desteklenen bir tokendir. Token platformunda çalışan bu token yatırımcılara ödül tokeni olarak verilmektedir.

Likiditeyi yükseltme yeteneğiyle güçlendirilen token, IDO çözümlerini TRON ağına kazandırır. Katılım piyangolarına dahil olan bu token aynı zamanda garantili tahsis adı verilen işlemi kullandırır.

Yatırımcıların ilgisi altcoinlere kaymaya devam ederken TRONPAD, ETHPad gibi yeni tokenler popülerleşmeye başladı.

Tronpad coin, Binance ve Tron ortak projesidir. Binance ve Tron yeni projede BSCPAD (Binance Smart Chain Pad) olarak faaliyete başlayan bir Tron ağı hazırlığında olduğu duyurdu.

Bondly, Ferrum ve VeChain gibi ortakları olan BCSPAD Binance ağına katılmasıyla rekor kırması bekleniyor. BSCPad sistemi bir benzeri olacak Tronpad adıyla Tron ağına entegre olacak.

Tokenin Avantajları Nelerdir?

TRONPAD tokeni yatırımcılarına üç farklı ana başlıkta avantaj sağlar: Geniş ödüller, işlem hızı ve düşük masraf.

TronPad ağında yer alan bu tokene sahip olan yatırımcılar görevleri tamamlayarak geniş ödül seçeneklerinden faydalanabilirler. Ayrıca çekiliş ve piyangolara katılarak bu ödülü de kazanabilirler.

İşlem hızı yüksek olan TronPad ağı, cüzdanlar ötesi transferleri dakikalar içinde tamamlar. Takas sırasında ise işlem onayları yüksek bekleme süreleri olmadan anında gerçekleştirilir.

Yatırımcılar arasında en sevilen özelliği ise düşük işlem ücretleridir. Yurtdışı transferlerinde bile olabilecek en düşük işlem ücretleri uygulanır.

Tokenin Dezavantajları Nelerdir?

Son zamanların popüler tokeni avantajlara sahip olduğu kadar bazı dezavantajları da beraberinde getirmektedir. Şu anda sadece 3 farklı kripto para borsasında işlem yapılabiliyor olması, bu tokenin en büyük dezavantajıdır.

Sınırlı borsada işlem görmesinin yanı sıra bu tokenin bazı güvenlik problemleri de vardır. Eğer borsaların sanal cüzdanlarında saklanıyorsa; çevrimiçi olacağından herhangi bir saldırıda risk altındadır.

Bu risk ancak donanım cüzdanlarına aktarıldığında ortadan kalkacaktır.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.