a
coinnet
coinnet
coinnet

Twitter’ın para kazanma araçları ve Twitter Coin üzerinde çalıştığı bildirildi. Uygulama araştırmacıları Nima Owji ve Jane Manchun Wong, Twitter’daki gizli İpuçları ayarlarında Paralar bölümünü ortaya çıkardı. Elon Musk daha önce Twitter ödemeleri için Dogecoin ‘i (DOGE) uygulamaya koyacağını ima etmişti.

Bununla birlikte, yeni söylentili kripto para için Dogecoin’in mi yoksa diğer kripto para birimlerinin mi kullanılacağı belli değil. Dogecoin fiyatı haberlerden sonra neredeyse %6 yükselerek 0,111$’a ulaştı.

Jane Manchun Wong ayrıca özelliği etkinleştirme ve değişiklikleri kontrol etme talimatlarını da açıkladı. Ayrıca kod, “Twitter Tips” ve “Twitter Coin”in ne olduğunu veya Musk’ın en sevdiği meme coin DOGE ile ilgili olup olmadığını açıkça belirtmiyor.

“Kodda twitter ipuçları ve twitter coinin ne olduğuna dair hiçbir gösterge yok. Bunun Doge ile ilgili olup olmadığından bahsetmiyorum bile” dedi.

Elon Musk Gerçekten Twitter Parası Üzerinde Çalışıyor mu?

Twitter CEO’su Elon Musk, itibari para ve kripto para birimlerini kabul eden ödemeleri uygulamaya koymaya çalıştığını doğruladı. Ayrıca Musk, sosyal medya devini devraldıktan sonra birkaç kez Dogecoin ‘i Twitter’a entegre edeceğini ima etti. Son zamanlarda “Twitter Coin” söylentilerine ve Twitter’da aktif olmasına rağmen, Elon Musk henüz haberi doğrulamadı.

Ayrıca Jane Manchun Wong, Twitter Coin ve DOGE’nin %6’nın üzerinde toplandığını tweetledikten hemen sonra Twitter hesabını sildi. Bazıları, Discord, Instagram, Reddit, LinkedIn, Twitter, Facebook vb. dahil olmak üzere internetten tamamen kaybolduğunu iddia ediyor.

Elon Musk, Twitter tarafından yasaklanan bazı hesapları geri getirmek için çalışıyor. Musk, geçen hafta bir düzine Dogecoin hesabındaki yasağı kaldırdı. Ayrıca Dogecoin’de “Dogecoin to the Moon” diyerek yükselişini sürdürdü.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.