a
NFT

Bu Proje Upbit Borsasında Listelendi ve Değeri Yükseliyor!

coinnet
coinnet

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası olan Upbit, Binance ‘in 30. launchpad projesi olan SPACE ID ‘nin (ID) listelendiğini duyurdu. Listeleme haberinin ardından ID değeri %25’in üzerinde bir artışla dikkate değer bir yükseliş gösterdi.

Upbit SPACE ID ‘yi (ID) Listeledi

Kripto para borsası Upbit, Binance’in SPACE ID’nin BTC eşleşmesindeki yerel varlık ID’sini listelediğini açıkladı. Listeleme duyurusunda, ID için sadece Ethereum ağı üzerinden para yatırma işlemlerinin geçerli olacağı ve BNB Smart Chain (BSC) gibi diğer ağlardan para yatırma işlemlerinin desteklenmeyeceği belirtildi.

Listeleme duyurusunun ardından SPACE ID değeri %25’in üzerinde bir artışla 0,35 dolara yükseldi. Altcoinin işlem hacmi de artarak 24 saatlik işlem hacmi %500’ün üzerinde bir artışla 148,19 milyon dolara ulaştı. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, ID bu makalenin yazıldığı sırada bir miktar geri çekilme yaşayarak son 24 saatte %22,56 artışla 0,3227 dolardan işlem görmekteydi.

Hatırlatmak gerekirse Binance Mart ayında SPACE ID ‘yi 30. launchpad projesi olarak duyurmuş ve katılım sürecinin sona ermesinin ardından ID’yi listelenen altcoinler arasına eklemişti.

SPACE IDNedir?

Web3 kullanıcılarının sayısındaki artışla birlikte merkezi olmayan kimlik konusu Web3 için giderek daha kritik bir alan haline gelmiştir. Space ID kullanıcıların .arb, .bnb ve .eth gibi uzantılara sahip alan adlarını kaydetmelerini sağlayan çok zincirli bir blok zinciri adlandırma hizmetidir.

Platform, Web3 alan adlarını keşfetmek, kaydetmek, ticaretini yapmak ve yönetmek için tek bir uygun konumda kapsamlı Web3 kimlik çözümü sunar. Ayrıca, Space ID, farklı blok zincirlerinde kullanılabilmeleri için geliştiricilere yönelik bir Web3 Name SDK & API sunmaktadır. Tüm bu unsurları tek bir çatı altında birleştirmeyi amaçlayan Space ID bu alanda önemli bir adım atmaktadır.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.